poniedziałek, 19 Listopad 2018
Home / REGION / Kolejny raz w Trzebiatowie motocykliści oddali krew

Kolejny raz w Trzebiatowie motocykliści oddali krew

11 odsłona „Motoserca”, akcji organizowanej przez Trzebiatowski Gang Motocyklowy ponownie cieszyła się wielkim powodzeniem. Tym razem udało się zebrać ponad 11 litrów krwi.

27 honorowych dawców wspomogło 11. edycję zbiórki krwi zorganizowaną przez Trzebiatowski Gang Motocyklowy, która odbyła się 9 września, po raz pierwszy na Rynku Staromiejskim przed Ratuszem. – Postanowiliśmy być bardziej widoczni. Chcemy, żeby o naszej akcji wiedziało jak najwięcej osób, chcemy, aby mieszkańcy nas widzieli. W tym miejscu jest to bardziej możliwe – W obecnej odsłonie „Motoserca” naszą akcję wspomogło aż 27 osób – powiedział Marcin Majchrzak, prezydent Trzebiatowskiego Gangu Motocyklowego.

Sprawdź także

– Mamy to! Gryfice pobiły rekord w grupowym czytaniu legendy miejskiej – cieszą się bibliotekarze. Jest oficjalne potwierdzenie

Gryfice pobiły rekord w grupowym czytaniu legendy. Jest już oficjalne potwierdzenie!   – Po półrocznym …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.