sobota, 18 Styczeń 2020
Home / GRYFICE / Dyrektorzy szkół z Górzycy, Trzygłowa i Prusinowa odebrali mianowania

Dyrektorzy szkół z Górzycy, Trzygłowa i Prusinowa odebrali mianowania

Burmistrz Andrzej Szczygieł wręczył mianowania dyrektorom trzech szkół. Przez kolejne pięć lata będą oni zarządzać placówkami w Górzycy, Trzygłowie i Prusinowie.

Małgorzata Krawczyk w Prusinowie, Sławomir Rospondek w Trzygłowie oraz  Marek Fornal w Górzycy przez kolejne pięć lat będą zarządzać szkołami w gminie Gryfice. We wtorek odebrali mianowania dyrektorskie z rąk burmistrza Andrzeja Szczygła. – To bardzo szczególny moment, jesteśmy w przededniu rozpoczęcia kolejnego roku szkolnego, który z pewnością mianowanym dziś dyrektorom, ale również wszystkich nauczycielom w Polsce przyniesie wiele wyzwań. Życzę, by udało się im sprostać, pogodzić wszystkie obowiązki z pożytkiem dla szkoły i uczniów. Życzę na tej kolejnej ścieżce zawodowej dużo wytrwałości i satysfakcji, także w życiu osobistym – mówił burmistrz Andrzej Szczygieł.

Gryfickie.info

Sprawdź także

Decyzja lokalizacyjna dla rurociągu Baltic – Pipe

Wojewoda zachodniopomorski Tomasz Hinc podpisał decyzję lokalizacyjną dla polskiej części rurociągu podmorskiego Baltic Pipe. Decyzja …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.