piątek, 21 Wrzesień 2018
Home / GRYFICE / I Zlot FoodTrucków w Gryficach już w najbliższą sobotę! Przyjdź i posmakuj kuchni całego świata

I Zlot FoodTrucków w Gryficach już w najbliższą sobotę! Przyjdź i posmakuj kuchni całego świata

Będzie pysznie i kolorowo. Po raz pierwszy w Gryficach! I Zlot FoodTrucków, czyli najlepszych mobilnych restauracji, które rozstawią się na gryfickim placu Zwycięstwa już w najbliższą sobotę i niedzielę – 1 – 2 września.

W Gryficach zaparkują najlepsze, mobilne restauracje z całej Polski, które różnorodnością kuchni i smaków z pewnością dopieszczą nawet najbardziej wymagające podniebienia. W trakcie zlotu wybrany zostanie Najlepszy FoodTruck, a odwiedzający będą mogli wziąć udziała w konkursach kulinarnych z nagrodami. Na profilu FB – Liga FoodTrucków – I Zlot FoodTrucków można wygrać voucher na darmowe danie w jednej z restauracji. Wystarczy udostępnić post promujący wydarzenie i oznaczyć jedną z osób. Do zobaczenie w najbliższy weekend!

Gryfickie.info

 

 

Sprawdź także

Dożynki w Gryficach. Zobacz zdjęcia

Uroczystą Mszą Świętą sprawowaną w kościele pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny rozpoczęły się tegoroczne …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.