czwartek, 27 Czerwiec 2019
Home / GRYFICE / I Zlot FoodTrucków w Gryficach już w najbliższą sobotę! Przyjdź i posmakuj kuchni całego świata

I Zlot FoodTrucków w Gryficach już w najbliższą sobotę! Przyjdź i posmakuj kuchni całego świata

Będzie pysznie i kolorowo. Po raz pierwszy w Gryficach! I Zlot FoodTrucków, czyli najlepszych mobilnych restauracji, które rozstawią się na gryfickim placu Zwycięstwa już w najbliższą sobotę i niedzielę – 1 – 2 września.

W Gryficach zaparkują najlepsze, mobilne restauracje z całej Polski, które różnorodnością kuchni i smaków z pewnością dopieszczą nawet najbardziej wymagające podniebienia. W trakcie zlotu wybrany zostanie Najlepszy FoodTruck, a odwiedzający będą mogli wziąć udziała w konkursach kulinarnych z nagrodami. Na profilu FB – Liga FoodTrucków – I Zlot FoodTrucków można wygrać voucher na darmowe danie w jednej z restauracji. Wystarczy udostępnić post promujący wydarzenie i oznaczyć jedną z osób. Do zobaczenie w najbliższy weekend!

Gryfickie.info

 

 

Sprawdź także

Przerażająca burza przeszła przez Powiat Gryficki

Przerażająca burza przeszła przez Powiat Gryficki. Ulewne opady deszczu, silny wiatr i pioruny. Wielokrotnie interweniowali …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.