czwartek, 17 Październik 2019
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Home / POWIAT / Nadmorska kolejka przewiozła pasażera nr 600 000! Zobacz jak zareagowała nagrodzona rodzina

Nadmorska kolejka przewiozła pasażera nr 600 000! Zobacz jak zareagowała nagrodzona rodzina

W środę, 22 sierpnia 2018 r. Nadmorska Kolej Wąskotorowa uhonorowała 600-tysięcznego pasażera, przewiezionego przez spółkę Nadmorska Kolej Wąskotorowa w latach 2014-2018. Szczęśliwy bilet kupił pan Bartosz Bębnowicz z Lędzin w woj. śląskim, podczas drugiego kursu pociągu. Piękna wakacyjna pogoda, która od weekendu majowego nieprzerwanie gości na rewalskim wybrzeżu sprawiła, że turyści wypełnili nadmorskie miejscowości do ostatniego miejsca.

Państwo Bębnowicz, wraz z trójką swoich dzieci: Natalią (8 lat), Sewerynem (4 lata) i 15-miesięczną Wiktorią przyjechali ze Śląska i spędzają wakacje w ośrodku wypoczynkowym Sandra SPA w Pogorzelicy. I to właśnie na stacji Pogorzelica Sandra pan Bartosz dokonał zakupu szczęśliwego biletu u pani konduktor. – Jesteśmy mile zaskoczeni, bo to jest nasz pierwszy przejazd Nadmorską Koleją Wąskotorową, a w ogóle drugi raz w życiu wąskotorówką – mówi pan Bartosz, nie ukrywając radości. – Niesamowite, że właśnie na nas trafiło, bo my przecież nigdy niczego nie wygraliśmy – dodaje żona Anna.

W uhonorowaniu pasażera nr 600 000 na dworcu w Pogorzelicy uczestniczyli wójt Gminy Rewal – Maciej Bejnarowicz oraz Prezes Nadmorskiej Kolei Wąskotorowej Sp. z o.o. – Janusz Cetera. Państwo Bębnowicz i ich pociechy otrzymali torby z zabawkami i upominkami oraz, tradycyjnie „Złoty Bilet”, uprawniający wszystkich członków rodziny do bezpłatnego podróżowania rewalską wąskotorówką do końca sezonu przewozowego, czyli do 30 września 2018 r.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Nadmorska Kolej Wąskotorowa

Sprawdź także

Polska wybiera. PKW podała frekwencje

Państwowa Komisja Wyborcza podała frekwencję na godzinę 12:00. W Powiecie Gryfickim wyniosła ona 14,39%. Trwają …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.