poniedziałek, 19 Listopad 2018
Home / POWIAT / III Kros Farmera na pełnej mocy! Zobacz jak bawili się uczestnicy biegu!

III Kros Farmera na pełnej mocy! Zobacz jak bawili się uczestnicy biegu!

Pobiegł po raz trzeci. Kolejna odsłona „Krosu Farmera” odbyła w minioną sobotę, 18 sierpnia. Biegacze mieli do pokonania sześć kilometrów malowniczej trasy z Mrzeżyna do Rogowa.  Po drodze czekało na nich sporo niespodzianek m.in. ładowanie worków piaskiem, czołganie pod przeszkodami i odpowiedzi na pytania.

Potężna dawka dobrej energii i uśmiech na zmęczonych twarzach biegaczy – tak wygląda finał „III Krosu Farmera”. Organizatorzy Stowarzyszenie Aktywny Trzebiatów postanowili włączyć do wakacyjnego biegania również turystów. Stąd zmiana terminu imprezy z wrześniowej na sierpniową. Trzecia odsłona krosu to także zmiana trasy i dystansu. – Zawodnicy mieli do pokonania 6 km. Startowaliśmy  z plaży w Mrzeżynie do Rogowa. Po drodze sporo niespodzianek, będzie trochę wyzwań sprawnościowych i gimnastyki, ale także dużo dobrej zabawy – tłumaczy Grzegorz Szczepański, prezes Stowarzyszenia Aktywny Trzebiatów. –Byli z nami zarówno zaawansowani w bieganiu jak i ci, którzy  lubią rekreacyjne przebieżki.  – dodaje w rozmowie z Gryfickim.info.

Organizatorami biegu byli: Stowarzyszenie AT – Aktywny Trzebiatów, Urząd Miasta i Gminy Trzebiatów, Zakład Gminny „Mrzeżyno” Sp. z o.o. , Mrzeżyńskie Centrum Sportu – MCS Mrzeżyno. Patronat nad biegiem objęli Józef Domański, burmistrz Trzebiatowa, portal Gryfickie.info, gazeta Puls Miasta oraz Nadleśnictwo Gryfice. Patronat techniczny TNC Sport.

Gryfickie.info

Sprawdź także

– Mamy to! Gryfice pobiły rekord w grupowym czytaniu legendy miejskiej – cieszą się bibliotekarze. Jest oficjalne potwierdzenie

Gryfice pobiły rekord w grupowym czytaniu legendy. Jest już oficjalne potwierdzenie!   – Po półrocznym …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.