piątek, 17 Sierpień 2018
Home / POWIAT / IV Maraton Zumby w Mrzeżynie. Zaplanuj swój wolny czas

IV Maraton Zumby w Mrzeżynie. Zaplanuj swój wolny czas

Alicja Maciulewicz – Potępa, instruktor Zumby oraz Marek Gołuchowski, przewodniczący Rady Powiatu Gryfickiego zapraszają na IV edycję Maratonu Zumby, który odbędzie się12 sierpnia o godzinie 16:00 w Mrzeżynie na terenie „Domków nad Starą Regą”.

Maraton Zumby tradycyjnie odbędzie się w Mrzeżynie. To już swego rodzaju tradycja, że do tej nadmorskiej miejscowości przyjeżdżają najbardziej utalentowani instruktorzy oraz najbardziej aktywni uczestnicy. W tym roku po raz pierwszy zajęcia nie odbędą się na plaży, ale na terenie utwardzonym (Domki nad Starą Regą). Jak co roku do wspólnej zabawy zaprasza Alicja Maciulewicz – Potępa, instruktor Zumby, pomysłodawczyni Maratonu oraz Marek Gołuchowski, przewodniczący Rady Powiatu Gryfickiego. W tym roku sam maraton odbędzie się 12 sierpnia, ale  już 11 i 13 sierpnia odbędą się dwa towarzyszące Master Classy. Natomiast od 11 do 18 sierpnia I Mrzeżyński Obóz Zumba Fitness.

 

Sprawdź także

-To cud, że nikomu nic się nie stało. Na odcinku Trzebiatów – Gołańcz Pomorska dachował samochód

-To prawdziwy cud, że nikomu nic się nie stało – mówią świadkowie zdarzenia drogowego, do …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.