środa, 20 Marzec 2019
Home / BROJCE / „Afrykańska” pogoda nie odpuszcza

„Afrykańska” pogoda nie odpuszcza

Synoptycy są zgodni, w ciągu najbliższych godzin dotrze do nas zwrotnikowe powietrze, a tym samym słupki termometrów wskazywać będą powyżej 30 stopni Celsjusza. To co cieszy wypoczywających nad wodą, bardziej martwi osoby starsze i chore.

Tegoroczna wiosna i lato przejdą zapewne do historii. Zdaniem turystów wypoczywających nad Bałtykiem, takich wakacji – ciepłych i stabilnych w aurę, już dawno nie było. – Jest ciepło, ale co najważniejsze możemy planować nasz wypoczynek. Nie tak jak w poprzednich latach, że jednego dnia było słonecznie, a następnego padało. W tym roku jest zupełnie inaczej – mówią turyści wypoczywający w Mrzeżynie. Osoby, które cierpią na choroby serca i starsze muszą przygotować się na prawdziwy upał. W najbliższych godzinach dotrze do nas zwrotnikowe powietrze, a tym samym słupki termometrów wskazywać będą powyżej 30 stopni Celsjusza. W czasie wypoczynku nad wodą warto również zachować szczególną ostrożność. Miniony weekend był najtragiczniejszy w ostatnich latach. Życie w wodzie straciło czterdzieści jeden osób. Alkohol i brawura to najczęstsze przyczyny tragedii.

Sprawdź także

Dziewczyny udowodniłyście, że siła jest kobietą! Aktywny Dzień Kobiet – Zdrową być – zobacz galerię!

I stało się! Po raz trzeci dowiodłyśmy, że siła jest kobietą! Ani deszcz, ani wiatr …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.