środa, 20 Marzec 2019
Home / POWIAT / Policjant po służbie zatrzymał dwóch włamywaczy w Trzebiatowie

Policjant po służbie zatrzymał dwóch włamywaczy w Trzebiatowie

W niedzielę policjant wydziału ruchu drogowego zatrzymał dwóch mężczyzn usiłujących włamać się do jednego z prywatnych domów w Trzebiatowie. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Grozi im do 10 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło wieczorem w ubiegłą niedzielę. Będący po służbie funkcjonariusz  z gryfickiej komendy uzyskał informację, że do jednego z domów w Trzebiatowie będącego w trakcie budowy próbuje wejść dwóch mężczyzn. Policjant natychmiast przystąpił do działania i udał się we wskazane miejsce, a następnie po wejściu do domu obezwładnił intruzów, po czym przekazał ich mundurowym z Trzebiatowa. 37 i 38-latek zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Oboje usłyszeli zarzut usiłowania włamania i przyznali się do zarzucanego im czynu. Łupem włamywaczy padły elementy instalacji elektrycznej i hydraulicznej. Łączna wartość strat wyniosła ok. 4200 zł. Za to przestępstwo grozi im do 10 lat więzienia. Zatrzymani mężczyźni byli notowani kryminalnie za przestępstwa przeciwko mieniu.

Oficer prasowy KPP Gryfice Zbigniew Frąckiewicz

Sprawdź także

Dziewczyny udowodniłyście, że siła jest kobietą! Aktywny Dzień Kobiet – Zdrową być – zobacz galerię!

I stało się! Po raz trzeci dowiodłyśmy, że siła jest kobietą! Ani deszcz, ani wiatr …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.