środa, 20 Marzec 2019
Home / HISTORIA / W Trzebiatowie i Mrzeżynie uczczą Powstańców z Warszawy

W Trzebiatowie i Mrzeżynie uczczą Powstańców z Warszawy

To już tradycja, że 1 sierpnia, w rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego Grupa Rekonstrukcji Historycznej „Nałęcz” w Trzebiatowie zaprezentuje namiastkę tamtych dramatycznych wydarzeń. Kolejny raz epizody z walczącej Warszawy zaprezentowane zostaną w Mrzeżynie.

Burmistrz Trzebiatowa, GRH Nałęcz oraz Klub Wojskowy 7 BOW w Trzebiatowie zapraszają na inscenizację historyczną poświęconą 74 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego – w Trzebiatowie 1 sierpnia o godzinie 16:00 na Rynku Staromiejskim oraz już 29 lipca w godzinach od 14:00 do 20:00 w Porcie Morskim w Mrzeżynie.  W trackie inscenizacji w Trzebiatowie o godzinie 16:00 odbędzie się uroczyste wręczenie sztandaru dla GRH „Nałęcz”.

Sprawdź także

Dziewczyny udowodniłyście, że siła jest kobietą! Aktywny Dzień Kobiet – Zdrową być – zobacz galerię!

I stało się! Po raz trzeci dowiodłyśmy, że siła jest kobietą! Ani deszcz, ani wiatr …

Jeden komentarz

  1. a czy grupa Nałęcz zainscenizują egzekucje ludności cywilnej w powstaniu, w odwecie wojska niemieckie zabiły 200 000 cywili ,czy klapki na oczach i chcecie pokazać jak ci bandyci do tego dopuścili to nie bedzie inscenizacja o powstańcach (mordercy, barbarzyńcy, to nie polacy, i na bank nie patrioci banda gówniarzy z karabinami i tyle) to będzie inscenizacja polegająca na pokazaniu obywatelom jak grupa bandytów doprowadza do rzezi ludności cywilnej !!! mało tego oni im nie pomogli chowali sie jak szczury a nien staneli w obronie mieszkańców Warszawy w Powstaniu Warszawskim

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.