Home / BROJCE / Już wkrótce do szpitala w Gryficach dojedziemy nową drogą. Są środki na remont

Już wkrótce do szpitala w Gryficach dojedziemy nową drogą. Są środki na remont

Droga dojazdowa do gryfickiego szpitala specjalistycznego w Gryficach już wkrótce będzie remontowana. W poniedziałek zostało zawarte porozumienie pomiędzy Urzędem Marszałkowskim, dyrekcją szpitala oraz samorządami i powiatem. Koszt inwestycji oszacowano na kwotę 1,2 mln złotych.

– To, co teraz jest na tej drodze to koszmar. Dziura na dziurze, można urwać zawieszenie. A przecież to nie jest zwykła droga, tylko dojazd do szpitala specjalistycznego, który obsługuje nie tylko pacjentów miejscowych, ale i tych z wybrzeża – mówią nam mieszkańcy Gryfic, którzy w poniedziałek szukali miejsca do parkowania pod gryfickim szpitalem. Jak dowiaduje się Gryfickie.info będą środki na remont drogi. Dziś zostało zawarte porozumienie pomiędzy dyrekcją szpitala, urzędem marszałkowskim, samorządami powiatu gryfickiego. 600 tysięcy złotych na remont wyłoży szpital, 300 tysięcy to pieniądze od marszałka, pozostałą kwotę dołożą gminy oraz powiat.

Gryfickie.info

Sprawdź także

Czy ZBK spłaci swoje długi? Wspólnoty nie wiedziały, że spółka planuje oddać 15% z zaległości na funduszach remontowych

Przyszłość Zakładu Gospodarki Komunalnej stoi pod znakiem zapytania. Toczy się właśnie postępowanie odwoławcze przez Sądem …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.