sobota, 18 Styczeń 2020
Home / GRYFICE / Już w najbliższą niedzielę kolejny koncert Gryfickiego Lata Muzycznego!

Już w najbliższą niedzielę kolejny koncert Gryfickiego Lata Muzycznego!

„W małym kinie” to tytuł koncertu, który wykona dla publiczności Gryfickiego Lata Muzycznego zespół smyczkowy A.Quartet. Spotykamy się w najbliższą niedzielę, 29 lipca o godzinie 17.00 w Parku Japońskim.

A.Quartet istnieje od początku 2000 roku. Jest to kwartet smyczkowy w składzie: dwoje skrzypiec, altówka, wiolonczela. W swoim repertuarze ma muzyczne hity różnych stylów i epok. Na koncertach można usłyszeć: jazz, blues, muzykę z filmów, musicali i operetek, muzykę p op, lat 60 – tych, taneczną, w tym latino oraz muzykę klasyczną. Podczas kolejnego recitalu w Ogrodzie Japońskim zaprezentuje się kolejna uczennica Ogniska Muzycznego Gryfickiego Domu Kultury. Tym razem będzie to Martyna Wysocka – uczennica klasy fortepianu (działającej pod dyr.p. Aleksandry Nieszporek ) oraz klasy skrzypiec w Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Wojciecha Kilara w Gryficach. Martynka nawiąże do tematyki ” małego kina” prezentując utwory z filmów animowanych: „Kopciuszka” oraz ” Pięknej i Bestii”.

Gryfickie.info

Sprawdź także

Decyzja lokalizacyjna dla rurociągu Baltic – Pipe

Wojewoda zachodniopomorski Tomasz Hinc podpisał decyzję lokalizacyjną dla polskiej części rurociągu podmorskiego Baltic Pipe. Decyzja …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.