niedziela, 8 Grudzień 2019
Home / GRYFICE / Tragiczny wypadek na trasie Gryfice – Przybiernówko. Kierowca spłonął w samochodzie, drugi poważnie ranny

Tragiczny wypadek na trasie Gryfice – Przybiernówko. Kierowca spłonął w samochodzie, drugi poważnie ranny

Do dramatycznego wypadku doszło nad ranem na drodze pomiędzy Gryficami a Przybiernówkiem.  Około trzech kilometrów za miastem doszło do zderzenia czołowego dwóch samochodów osobowych. Jeden z nich stanął w ogniu. W aucie spłonął pasażer. Drugi z kierujących 19 – letni mężczyzna został przetransportowany do szpitala specjalistycznego MEDICAM. Jak na razie przyczyny wypadku nie są znane. Nieoficjalnie mówi się, że jeden z mężczyzn chciał ominąć zwierzę, który wyskoczyło na jezdnię, być może dzika. Wówczas stracił panowanie nad autem i zderzył się z jadącym  z naprzeciwka pojazdem. Wówczas pojazd zapalił się, a drugi odrzucony siłą zderzenia zjechał na pobocze i uderzyło w drzewo.

Gryfickie.info. fot. czytelnik oraz Gryfickie Echa

 

 

Sprawdź także

Klimatyczny Strajk Młodych w Trzebiatowie. Zobacz zdjęcia

„Zróbmy dla świata coś dobrego”, „Najpierw natura, potem matura”czy „Środowisko ponad wszystko”, to tylko niektóre …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.