piątek, 24 Styczeń 2020
Home / GRYFICE / Samochód osobowy zderzył się z radiowozem na skrzyżowaniu w Gryficach

Samochód osobowy zderzył się z radiowozem na skrzyżowaniu w Gryficach

Około godziny 20.30 na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Nadrzecznej samochód osobowy uderzył w bok radiowozu.  Ze wstępnych informacji wynika, że jadący Toyotą Yaris nie zachował należytej ostrożności, nie ustąpił pierwszeństwa i uderzył w policyjny radiowóz.

 – Na razie trudno zdarzenie zakwalifikować. Zarówno policjanci jak i kierowca Toyoty zostali przewiezieni do szpitala, gdzie poddano ich badaniom – mówi Zbigniew Frąckiewicz, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gryficach.  O godzinie 20.30 na skrzyżowaniu w Gryficach gaśnie sygnalizacja. 67 – letni kierujący Toyotą Yaris, jadący od strony mostu ulicą Nadrzeczną, dojeżdżając do skrzyżowania powinien zatrzymać się na STOPIE i ustąpić pierwszeństwa  nadjeżdżającemu pojazdowi od strony Wojska Polskiego w kierunku Kamiennej Bramy – dodaje rzecznik w rozmowie z reporterem Gryfickiego.info.

Gryfickie.info

 

 

Sprawdź także

Decyzja lokalizacyjna dla rurociągu Baltic – Pipe

Wojewoda zachodniopomorski Tomasz Hinc podpisał decyzję lokalizacyjną dla polskiej części rurociągu podmorskiego Baltic Pipe. Decyzja …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.