piątek, 18 Październik 2019
Home / GRYFICE / Interwencja policjanta pod lupą! Czy funkcjonariusz właściwie zachował wobec 13 – latka na placu zabaw?

Interwencja policjanta pod lupą! Czy funkcjonariusz właściwie zachował wobec 13 – latka na placu zabaw?

Po naszej publikacji o niecodziennym zdarzeniu na terenie placu zabaw w Parku Japońskim oraz budzącej zastrzeżenia interwencji policjantów, Komendant Powiatowy Policji w Gryficach nakazał wyjaśnić całą sprawę. Jeśli informacje zamieszczone w naszym materiale potwierdzą się, funkcjonariusz może ponieść konsekwencje.

Jak ustaliło Gryfickie.info czytelniczka, która była świadkiem niecodziennego incydentu, do jakiego doszło w ubiegłym tygodniu w Parku Japońskim w Gryficach złożyła skargę na działania jednego z policjantów. – Skargę złożyła również jeszcze jedna mieszkanka, która podobnie jak ja widziała skandaliczne zajście na placu zabaw – mówi Patrycja Budis – Pilipionek.

– To, czego wczoraj byłam świadkiem kilka dni temu wzbudziło mój sprzeciw i niezgodę na brak ludzkiej empatii i znieczulicę. Dzielenie dzieci na lepsze i gorsze te „z domu dziecka”, niefachowa interwencja policji i zachowanie jednej z mam, która nie chciała udostępnić innym dzieciom huśtawki – sprawiły, że nie mogłam przejść bezczynnie obok tej sytuacji  – relacjonuje przebieg niecodziennego zajścia nasza czytelniczka. – Komendant Powiatowy Policji zaraz po ujawnieniu całej historii nakazał podjąć czynności wyjaśniające. Jeśli potwierdzą się informacje zawarte w tekście a także przekazane przez osoby, które zgłosiły się na policję, wobec funkcjonariusza zostaną wyciągnięte konsekwencje służbowe – mówi Zbigniew Frąckiewicz, rzecznik gryfickiej policji.

CZYTAJ TAKŻE:

Znieczulica i brak empatii. Kłótnia w Parku Japońskim w Gryficach. Oburzona czytelniczka pisze do redakcji

 

Czynności sprawdzające wobec policjanta, który przeprowadzał intwerwencję na placu zabaw

Sprawdź także

W najbliższą niedzielę wybory do Parlamentu

Decyzją prezydenta Andrzeja Dudy z 6 sierpnia, wybory do Sejmu i Senatu odbędą się w niedzielę 13 października 2019 …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.