sobota, 17 Sierpień 2019
Home / REGION / Sezon wakacyjny oficjalnie otwarty

Sezon wakacyjny oficjalnie otwarty

W rytmach muzyki Disco Polo został oficjalnie otwarty sezon wakacyjny w gminie Trzebiatów. W Mrzeżynie mieszkańcy i turyści bawili się w Porcie Morskim w czasie okolicznościowego koncertu.

Zespół Big sexy oraz Baflo zagrali w czasie koncertu otwierającego sezon wakacyjny, który odbył się w Porcie Morskim w Mrzeżynie. Organizatorem zabawy był Urząd Miejski w Trzebiatowie oraz Trzebiatowska Organizacja Turystyczna „Ujście Regi”. – Jaki początek sezonu, takie całe wakacje. W tym roku zapowiada się piękne lato. W zeszłym roku w czasie otwarcia pogoda, troszeczkę nam przeszkadzała i pamiętamy jakie były wakacje. W tym roku, jak ufam będzie zupełnie inaczej – powiedział Józef Domański, burmistrz Trzebiatowa. Z myślą o naszych mieszkańcach oraz turystach, którzy odwiedzają naszą gminę przygotowaliśmy wiele atrakcji, a ten koncert jest dobrym początkiem – zaznaczył. W czasie otwarcia Józef Domański nagrodził młodych żeglarzy, którzy rywalizowali na wodach Portu Morskiego w kategorii Optymist.

Kalendarz imprez w gminie Trzebiatów

Sprawdź także

Bieg Latarnika w Niechorzu

W najbliższą sobotę 17 sierpnia przypada Międzynarodowy Dzień Latarń Morskich. Z tej okazji w Niechorzu …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.