Home / Bez kategorii / Już po raz szesnasty aktorzy i artyści spotykają się na kortach w Niechorzu i Pogorzelicy! Kto zwycięży tegoroczny turniej?

Już po raz szesnasty aktorzy i artyści spotykają się na kortach w Niechorzu i Pogorzelicy! Kto zwycięży tegoroczny turniej?

Od poniedziałku trwa szesnasta odsłona Turnieju Baltic Cup 2018 Niechorze – Pogorzelica. Na kortach m.in. przy ulicy Leśnej w Niechorzu oraz ośrodka Sandra SPA codziennie można zobaczyć zacięte pojedynki. Aktorzy i artyści od lat spotykają się pod koniec czerwca w gminie Rewal, by rywalizować i spędzić wspólnie czas. Organizatorami turnieju są: Event art ze Szczecina oraz Hotel Puchacz.

W imprezie udział biorą: Jan Englert, Tomasz Stockinger, Stan Borys, Krzysztof Wakuliński, Robert Janowski, Marek Bukowski, Wojciech Dąbrowski, Władysław Grzywna, Karol Strasburger, Marcin Daniec, Maurycy Polaski, Michał Milowicz, Leszek Malinowski,  oraz panie: Beata Ścibakówna, Urszula Dudziak, Iwona Pawlowicz, Maria Borzyszkowska, Małgorzata Pieńkowska, Ewa Sawka. Supervisor: Andrzej Wawrosz, Marek Siudym. Dyrektor sportowy: Krzysztof Bobala, prowadzenie i komentarz: Karol Stopa (Eurosport). Uczestnicy rozgrywają pojedynki od poniedziałku na kortach kompleksu sportowego w Niechorzu przy ulicy Leśnej. Czwartkowy finał odbędzie się na terenie kompleksu wypoczynkowego SANDRA SPA. W środę mecze będą odbywały się od godziny 10.00 – 16.00 – korty Niechorze wstęp wolny.

 

 

Sprawdź także

Zablokowany ruch na krajowej szóstce. Osobowa Skoda wymusiła pierwszeństwo i uderzyła w Volvo

Do zdarzenia drogowego doszło około godziny 14.40 w Płotach na ulicy Koszalińskiej, w ciągu drogi …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.