sobota, 23 Marzec 2019
Home / KARNICE / Wymień 5 na nagrody. Finał akcji już za nami

Wymień 5 na nagrody. Finał akcji już za nami

Wraz z z kończącym się rokiem szkolnym 2017/2018 odbył się finał akcji „Wymień piątki na nagrody” zainicjowanej przez radnego Rady Powiatu Gryfickiego Łukasza Czyrnego. Uczniowie szkół w Karnicach i Cerkwicy wzięli udział w losowaniu tabletów i laptopów.

Zasada konkursu była bardzo prosta każdy uczeń klas 1-3, który otrzymał na koniec roku szkolnego wyróżnienie, oraz uczeń klas 4-7, na którego świadectwie widniała średnia co najmniej 4,5 wziął udział w losowaniu nagród ufundowanych przez Łukasza Czyrnego najmłodszego radnego Rady Powiatu Gryfickiego. Każdego dnia mija mury karnickiej podstawówki. I pamięta jak to różnie z tymi piątkami bywało. Każdy chciał być wzorowy i na koniec roku przynieść do domu czerwony pasek, a jak dobrze poszło to i srebrną tarczę. – Różnie bywało. Czasem załapało się jakąś dwóję, ale wiedzieliśmy, że jak będzie fajne świadectwo to rodzice będą dumni, i jakaś nagroda się trafi. Jedni marzyli o rowerze, ktoś chciał mieć skuterek, nikt w podstawówce nie marzył jeszcze o komputerze czy komórce – wspomina Łukasz Czyrny, który wspólnie z dyrekcją szkół w Karnicach i Cerkwicy, zainicjował akcję „Wymień piątki na nagrody”. W czasie uroczystych apeli wyłonieni zostali zwycięzcy. W karnickiej szkole w klasach 1-3 nagrodę – tablet otrzymała Zuzanna Kapica. W Cerkwicy wśród młodszych uczniów wylosowana została Amelia Van Horne, a wśród starszych Kinga Urbanowicz, która od organizatora akcji otrzymała laptop.

Sprawdź także

Spotkanie z Katarzyną Pylak autorką promującą swoją debiutancką powieść „Stary Hotel” już w najbliższy czwartek

Trzebiatowski Ośrodek Kultury zaprasza w najbliższy czwartek, 21 marca o godzinie 17.00 na spotkanie z …

Jeden komentarz

  1. Zauwazylem błąd w ostatnim zdaniu powinno być :
    Cerkwicy wśród młodszych uczniów wylosowana została Kinga Urbanowicz , a wśród starszych Amelia van Horne . Na odwrót 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.