środa, 23 Styczeń 2019
Home / POWIAT / W czwartek rano w Trzebiatowie spotka się sztab kryzysowy w sprawie zatrucia dopalaczami

W czwartek rano w Trzebiatowie spotka się sztab kryzysowy w sprawie zatrucia dopalaczami

W spotkaniu, które zaplanowano na godzinę 10.00 w ratuszu wezmą udział przedstawiciele gryfickiej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej, policji, burmistrz Józef Domański oraz dyrektorzy wszystkich szkół, bo część ofiar to uczniowie miejscowych placówek. Najmłodsze osoby mają od 13 do 16 lat. Do Trzebiatowie przyjedzie również przedstawiciel kuratorium. Z nieoficjalnych informacji wynika, że jeszcze późnym popołudniem w środę dwie kolejne osoby zostały przetransportowane do gryfickiego szpitala. Jak na razie, mimo plotek krążących w Trzebiatowie, wszyscy chorzy żyją, choć walka lekarzy wciąż trwa.

Gryfickie.info

Sprawdź także

Samochód osobowy uderzył w słup, po tym jak inny pojazd wymusił pierwszeństwo na rondzie

Kilka minut po godzinie 19.00 doszło do wypadku na rondzie przy ul. Kołobrzeskiej. W jadące …

10 komentarzy

 1. Trzebiatów to jedna wielka dziupla, Policja o wszystkim wiedziała ale siedziała ciacho !!

 2. W gryficach jest ta sama historia z dopalaczami.

 3. Mieli w Trzebiatowie burmistrza xxxx to teraz płacą ogromną cenę za głupotę wyborczą. Przecież burmistrz to autorytet dla młodych ludzi więc zastanówcie się zanim postawicie krzyżyk przy jego nazwisku w wyborach samorządowych

 4. ćpuny po cholerę brali ten syf.

 5. Policja w Trzebiatowie wie gdzie w jakim miejscu i kto rozprowadza ten syf zamiast jeździć i kontrolować to, to wolą jeździć i wlepiać mandaty za palenie papierosa na przystanku autobusowym przy śmietniku. Straż miejska to samo od czego oni są, od siedzenia na dupie za biurkiem i wlepiania mandatów za byle gówno.

 6. Trzebiatowianka

  Dokladnie zgodzę się policja w Trzebiatowie to żart jeden wielki syf… dokladnie wiedzą co kto kiedy i jak… Ale się boją bo sami nie mają czystego sumienia. Czepia się ludzi bo źle zaparkowali auto Ale gowno będzie pilo i cpalo na ich oczach i się nie odezwa. Hańba i wstyd …

 7. Pierwszym autorytetem dla młokosa powinien być rodzic , jeśli jemu braknie autorytetu – tak się dzieje , inna sprawa to to , że ktoś za wyręczanie nieudolnych rodziców , bierze pieniądze i gówno robi , to inna sprawa . Wszyscy młodzi dokładnie wiedzą gdzie prowadzone są degustacje tego gówna , policja oczywiście nie wie nic .Radzę zrobić wieczorek zapoznawczy i grila dla ćpunów i policjantów , z używkami włącznie , wtedy wiadomości będą pełne . Starym zwyczajem burmistrz niech postawi grochówkę . Trzymam kciuki za powodzenie misji .

 8. Powyższy autorytet brał kasę i zaniedbywał swe obowiązki , w czym był dobry – każdy wie .

 9. Mieszkam tutaj z wami.

  Dziwi mnie, że młodzież tak pragnie nowych wrażeń. Przecież dopalacze to czysta tablica Mendelejewa, chemia w czystej postaci (np. mieszanina środków np. nawozów sztucznych, kret do udrożniania rur kanalizacyjnych, sól, pokruszone szkło, środki na szkodniki, trutka na gryzonie, barwnik do koloru, i inne tam dziadostwo, po którym będzie szczypać w język i szumiało w głowie. Diler narkotykowy ma gdzieś twoje zdrowie lub życie, chce od ciebie wyciągnąć kasę. Nie bądź głupi przestań kupować ten szajs (dopalacze, kryształki, proszki, itp), a dilerzy sami się wyniosą, bo nikt nie będzie nakręcał im rynku. Według mnie to rodzice powinni patrzeć na ręce swoim dzieciom, potem szkoła edukować, ostrzegać o skutkach zażywania narkotyków, a policja jest od tego aby pozamiatać (pozamykać) handlarzy narkotyków, mając szerokie poparcie społeczeństwa, a nie udawać greka, że mnie to nie dotyczy.

 10. Przecież nikt na siłę nie wkładał tym „pokrzywdzonym inaczej” dopalaczy do ust. Uważam, że teraz ci co brali zakazane środki – dopalacze, itp., powinni ponieść koszy przejazdu karetek pogotowia, leczenia i inne tam. Przecież te osoby na pewno musiały wiedzieć, że biorą zakazane wbrew prawu środki. Teraz winę zwala się na policję, na komendanta policji,czysta hipokryzja. A skąd wziąć tylu policjantów do pilnowania porządku. Czy wy ludzie wiecie ilu policjantów przypada na jedną głowę mieszkańca gminy, w porównaniu do ochroniarzy, pracowników służby zdrowia, nauczycieli itd. Wyjdzie żałosny wynik, i jeszcze trzeba tą sumę podzielić na dobę, przy tym uwzględnić dni wolne i urlopy dla policjantów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.