wtorek, 23 Październik 2018
Home / POWIAT / W czwartek rano w Trzebiatowie spotka się sztab kryzysowy w sprawie zatrucia dopalaczami

W czwartek rano w Trzebiatowie spotka się sztab kryzysowy w sprawie zatrucia dopalaczami

W spotkaniu, które zaplanowano na godzinę 10.00 w ratuszu wezmą udział przedstawiciele gryfickiej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej, policji, burmistrz Józef Domański oraz dyrektorzy wszystkich szkół, bo część ofiar to uczniowie miejscowych placówek. Najmłodsze osoby mają od 13 do 16 lat. Do Trzebiatowie przyjedzie również przedstawiciel kuratorium. Z nieoficjalnych informacji wynika, że jeszcze późnym popołudniem w środę dwie kolejne osoby zostały przetransportowane do gryfickiego szpitala. Jak na razie, mimo plotek krążących w Trzebiatowie, wszyscy chorzy żyją, choć walka lekarzy wciąż trwa.

Gryfickie.info

Sprawdź także

Nieoficjalne wyniki wyborów do Rady Powiatu Gryfickiego. Zobacz listę nazwisk

Mamy nieoficjalną listę nazwisk kandydatów, którym udało się zdobyć mandat do Rady Powiatu Gryfickiego. Wyniki …

10 komentarzy

 1. Trzebiatów to jedna wielka dziupla, Policja o wszystkim wiedziała ale siedziała ciacho !!

 2. W gryficach jest ta sama historia z dopalaczami.

 3. Mieli w Trzebiatowie burmistrza xxxx to teraz płacą ogromną cenę za głupotę wyborczą. Przecież burmistrz to autorytet dla młodych ludzi więc zastanówcie się zanim postawicie krzyżyk przy jego nazwisku w wyborach samorządowych

 4. ćpuny po cholerę brali ten syf.

 5. Policja w Trzebiatowie wie gdzie w jakim miejscu i kto rozprowadza ten syf zamiast jeździć i kontrolować to, to wolą jeździć i wlepiać mandaty za palenie papierosa na przystanku autobusowym przy śmietniku. Straż miejska to samo od czego oni są, od siedzenia na dupie za biurkiem i wlepiania mandatów za byle gówno.

 6. Trzebiatowianka

  Dokladnie zgodzę się policja w Trzebiatowie to żart jeden wielki syf… dokladnie wiedzą co kto kiedy i jak… Ale się boją bo sami nie mają czystego sumienia. Czepia się ludzi bo źle zaparkowali auto Ale gowno będzie pilo i cpalo na ich oczach i się nie odezwa. Hańba i wstyd …

 7. Pierwszym autorytetem dla młokosa powinien być rodzic , jeśli jemu braknie autorytetu – tak się dzieje , inna sprawa to to , że ktoś za wyręczanie nieudolnych rodziców , bierze pieniądze i gówno robi , to inna sprawa . Wszyscy młodzi dokładnie wiedzą gdzie prowadzone są degustacje tego gówna , policja oczywiście nie wie nic .Radzę zrobić wieczorek zapoznawczy i grila dla ćpunów i policjantów , z używkami włącznie , wtedy wiadomości będą pełne . Starym zwyczajem burmistrz niech postawi grochówkę . Trzymam kciuki za powodzenie misji .

 8. Powyższy autorytet brał kasę i zaniedbywał swe obowiązki , w czym był dobry – każdy wie .

 9. Mieszkam tutaj z wami.

  Dziwi mnie, że młodzież tak pragnie nowych wrażeń. Przecież dopalacze to czysta tablica Mendelejewa, chemia w czystej postaci (np. mieszanina środków np. nawozów sztucznych, kret do udrożniania rur kanalizacyjnych, sól, pokruszone szkło, środki na szkodniki, trutka na gryzonie, barwnik do koloru, i inne tam dziadostwo, po którym będzie szczypać w język i szumiało w głowie. Diler narkotykowy ma gdzieś twoje zdrowie lub życie, chce od ciebie wyciągnąć kasę. Nie bądź głupi przestań kupować ten szajs (dopalacze, kryształki, proszki, itp), a dilerzy sami się wyniosą, bo nikt nie będzie nakręcał im rynku. Według mnie to rodzice powinni patrzeć na ręce swoim dzieciom, potem szkoła edukować, ostrzegać o skutkach zażywania narkotyków, a policja jest od tego aby pozamiatać (pozamykać) handlarzy narkotyków, mając szerokie poparcie społeczeństwa, a nie udawać greka, że mnie to nie dotyczy.

 10. Przecież nikt na siłę nie wkładał tym „pokrzywdzonym inaczej” dopalaczy do ust. Uważam, że teraz ci co brali zakazane środki – dopalacze, itp., powinni ponieść koszy przejazdu karetek pogotowia, leczenia i inne tam. Przecież te osoby na pewno musiały wiedzieć, że biorą zakazane wbrew prawu środki. Teraz winę zwala się na policję, na komendanta policji,czysta hipokryzja. A skąd wziąć tylu policjantów do pilnowania porządku. Czy wy ludzie wiecie ilu policjantów przypada na jedną głowę mieszkańca gminy, w porównaniu do ochroniarzy, pracowników służby zdrowia, nauczycieli itd. Wyjdzie żałosny wynik, i jeszcze trzeba tą sumę podzielić na dobę, przy tym uwzględnić dni wolne i urlopy dla policjantów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.