sobota, 18 Sierpień 2018
DCIM101MEDIA
Home / GRYFICE / Było głośno i kolorowo. Zobacz galerię z Rodzinnego Pikniku Rekreacyjnego z okazji Dnia Dziecka w Gryficach

Było głośno i kolorowo. Zobacz galerię z Rodzinnego Pikniku Rekreacyjnego z okazji Dnia Dziecka w Gryficach

To był wyjątkowy Dzień Dziecka. Temperatura na termometrach chwilami dochodziła do 30 stopni. Mimo to dzieci i rodzice przez całą sobotę bawili się podczas Rodzinnego Pikniku Rekreacyjnego, którego organizatorem był Gryficki Dom Kultury. Imprezę rozpoczął Gryficki Rajd Rowerowy, nad organizacją którego czuwała Grupa Rowerowa Gryfice. Uczestnicy mieli do pokonania trasę wiodącą m.in. przez Sokołów, Lubieszewo, Raduń, Skalin, Dziadowo, Sikory, Prusinowo, Niekładź.

To był pełen wrażeń dzień. Dla najmłodszych przygotowano m.in. stoiska z balonami, malowaniem buziek, warsztaty plecionkarstwa, ceramiczne i zdobnicze, animacje taneczne, a także zabawy z piosenką „Piosenka jest dobra na wszystko”, czy program aktorów Pogotowia Aktorskiego „Podróż dookoła świata z zajączkiem BENIO”. Swoje stoisko wystawiła Komenda Powiatowa Policji w Gryficach oraz Uniwersytet Trzeciego Wieku. Można było zasiąść za sterami radiowozu, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie a także oznakować rower. Miłośnicy spacerów po Gryficach mogli wybrać się na zwiedzanie  z przewodnikiem Mirosławem Wójcikiem. Dla młodzieży przygotowano Grę Terenową „Tropem zaginionej mapy”, którą współorganizowali harcerze z  ZD ZHP „Rega”. Na gryfickiej strzelnicy odbył się również Indywidualny Turniej  w Strzelaniu z klubem strzeleckim LOK „Baszta” Gryfice. Dla wszystkich przygotowano słodki poczęstunek.

Sprawdź także

Międzynarodowy Zlot Trabantów

W dniach od 10 do 15 sierpnia na terenie Powiatu Gryfickiego odbędzie się kolejna edycja …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.