Home / GRYFICE / Wspieramy Rodziny Osób Niepełnosprawnych protestujące w Sejmie. Dołącz do Beaty Katkowskiej

Wspieramy Rodziny Osób Niepełnosprawnych protestujące w Sejmie. Dołącz do Beaty Katkowskiej

Niedziela, godzina 18.00 spotykamy się na placu Zwycięstwa w Gryficach. Dołączmy do Beaty Katkowskiej! Naszą postawą solidaryzujmy się z Rodzinami Osób Niepełnosprawnych, które protestują w Sejmie! Nie pozwólmy, by znów stała sama!

– Ostatnim razem Beata jak samotny, biały żagiel wspierała warszawski Czarny Poniedziałek. Usłyszała o niej cała Polska. Liczymy na to, że w najbliższą niedzielę będzie Nas więcej. Postujmy wspólnie, pokażmy, że nie jest nam obojętny los ludzi, którzy walczą o godne prawo do życia i chorowania – tłumaczy jedna z internautek, która na swoim profilu zamieściła apel do przyjaciół i znajomych. Gryfickie.info dołącza się do apelu. Będziemy na placu Zwycięstwa w niedzielę! Wierzymy, że Was nie zabraknie w tak ważnej sprawie!

 

Sprawdź także

Piknik Rodzinny w Trzebiatowie za nami. Zobacz zdjęcia

Na Stadionie Miejskim w Trzebiatowie odbył się V Piknik Rodzinny – Bądź zdrowy i trzymaj …

2 komentarze

  1. Tamara Olszewska

    i niech tak się stanie. Beata jest niesamowita. Nie odpuszcza, pozostaje wierna swojemu systemowi wartości. Mam nadzieję, ze tym razem będzie miała duże wsparcie, a głos z rynku gryfickiego dotrze do Sejmu, gdzie rodziny osób niepełnosprawnych walczą o godność swoich bliskich, a nie o jałmużnę.

  2. Brawo.Odwaga.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.