wtorek, 22 Styczeń 2019
Home / POWIAT / IV Piknik Rodzinny dla zdrowia i urody! Zaplanuj rodzinną niedzielę! Czekamy na Ciebie 20 maja!

IV Piknik Rodzinny dla zdrowia i urody! Zaplanuj rodzinną niedzielę! Czekamy na Ciebie 20 maja!

IV Piknik Rodzinny dla zdrowia i urody

TRZEBIATÓW. Biegamy, maszerujemy, bawimy się przy dobrej muzyce i zdrowiej kuchni – w niedzielę 20 maja czas na wielkie, rodzinne piknikowanie. „Bądź zdrowy i trzymaj formę” – pod takim hasłem będziemy bawić się wspólnie na IV Pikniku Rodzinnym z „Królewskim Gajem” oraz trzebiatowskim urzędem gminy.

Rodzinne szaleństwo

Zarezerwuj czas na aktywny weekend. IV Piknik Rodzinny, który i tym razem odbędzie się w scenerii trzebiatowskiego parku wystartuje o godzinie 11.00. To będzie wyjątkowa niedziela. Organizatorzy przygotowali morze atrakcji. Dla najmłodszych m.in. konkursy rysunkowe, sprawnościowe, w które będą angażowane zarówno maluchy jak i rodzice. Na stadionie pojawią się wozy strażackie. Na miłośników podniebnego hasania czekać będzie darmowa zjeżdżalnia dmuchana, a także foto budka, w której zrobimy darmowe zdjęcia! Maluchy będą mogły pomalować buźki a także poszukać skarbów ukrytych w parku pod którymi będą kryły się specjalne nagrody. Centrum Kształcenia Zawodowego zaprosi na swoje stoisko ze zdrową żywnością i sokami, a WTZ zaprasza na degustację ciast i pokaz rękodzieła. Na scenie zagrają zespoły Kabestan i 4INT. Będzie można skorzystać z porady dietetyka oraz rehabilitanta. – Nagrodzimy zwycięzców konkursu fotograficznego, który tym razem odbywa się pod hasłem „Żyj zdrowo w Trzebiatowie”.  W trakcie imprezy będziemy także prowadzić zbiórkę do puszek na rzecz Kamila Twarzyńskiego. – Czekamy na całe rodziny, mamy morze nagród do wygrania w różnych konkursach, a także pyszny poczęstunek kiełbasą z grilla oraz śledzikami – dodaje.

Aktywnie i zdrowo

By, tradycji stało się za dość pobiegamy i pomaszerujemy na krótkich i ciut dłuższych dystansach. Stowarzyszenie Aktywny Trzebiatów zaprasza do „Biegu po zdrowie”. Zapisy w niedzielę, 20 maja od godziny 9.00 rano. O 10.45 zakończone zostanie wydawanie numerów do biegu dla dzieci na dystansie 1 km. Start dla biegaczy 7 – 16 lat – godzina 11.00.

Dla maluszków do 3 lat – Bieg Małego Skrzata, który ruszy o godzinie 11.30. – Ciut starsi będą mogli zmierzyć się z dystansem 5 km. Ruszamy o 12.00, pół godziny przed startem zamykamy biuro – mówią członkowie Stowarzyszenia AT, które już po raz trzeci włącza się w wielkie piknikowanie z „Królewskim Gajem”. Dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją sportową przygodę i mają obawy, by zmierzyć się z biegową „piątką”, przygotowano start w Marszu Nordic Walking. Początek również godzina 12.00. Zapisy do marszu i biegu prowadzone są za pośrednictwem strony www.tncsport.pl lub w dniu zawodów.

Piknik je organizowany przez Stowarzyszenie „Królewski Gaj” oraz Urząd Miasta i Gminy Trzebiatów. Współpraca: TOK, ZDGiGK, AT Trzebiatów oraz Trzebiatowskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną i z Autyzmem Niebieskie Serce.

Sprawdź także

Miasto turystyczne bez zabytków? Zapraszamy do dyskusji na temat przyszłości zabytkowej części Trzebiatowa

Dawny domu kultury rozpada się na naszych oczach. Próby sprzedaży obiektu spełzły na niczym. Burmistrz …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.