czwartek, 17 Październik 2019
Home / POWIAT / IV Piknik Rodzinny dla zdrowia i urody! Zaplanuj rodzinną niedzielę! Czekamy na Ciebie 20 maja!

IV Piknik Rodzinny dla zdrowia i urody! Zaplanuj rodzinną niedzielę! Czekamy na Ciebie 20 maja!

IV Piknik Rodzinny dla zdrowia i urody

TRZEBIATÓW. Biegamy, maszerujemy, bawimy się przy dobrej muzyce i zdrowiej kuchni – w niedzielę 20 maja czas na wielkie, rodzinne piknikowanie. „Bądź zdrowy i trzymaj formę” – pod takim hasłem będziemy bawić się wspólnie na IV Pikniku Rodzinnym z „Królewskim Gajem” oraz trzebiatowskim urzędem gminy.

Rodzinne szaleństwo

Zarezerwuj czas na aktywny weekend. IV Piknik Rodzinny, który i tym razem odbędzie się w scenerii trzebiatowskiego parku wystartuje o godzinie 11.00. To będzie wyjątkowa niedziela. Organizatorzy przygotowali morze atrakcji. Dla najmłodszych m.in. konkursy rysunkowe, sprawnościowe, w które będą angażowane zarówno maluchy jak i rodzice. Na stadionie pojawią się wozy strażackie. Na miłośników podniebnego hasania czekać będzie darmowa zjeżdżalnia dmuchana, a także foto budka, w której zrobimy darmowe zdjęcia! Maluchy będą mogły pomalować buźki a także poszukać skarbów ukrytych w parku pod którymi będą kryły się specjalne nagrody. Centrum Kształcenia Zawodowego zaprosi na swoje stoisko ze zdrową żywnością i sokami, a WTZ zaprasza na degustację ciast i pokaz rękodzieła. Na scenie zagrają zespoły Kabestan i 4INT. Będzie można skorzystać z porady dietetyka oraz rehabilitanta. – Nagrodzimy zwycięzców konkursu fotograficznego, który tym razem odbywa się pod hasłem „Żyj zdrowo w Trzebiatowie”.  W trakcie imprezy będziemy także prowadzić zbiórkę do puszek na rzecz Kamila Twarzyńskiego. – Czekamy na całe rodziny, mamy morze nagród do wygrania w różnych konkursach, a także pyszny poczęstunek kiełbasą z grilla oraz śledzikami – dodaje.

Aktywnie i zdrowo

By, tradycji stało się za dość pobiegamy i pomaszerujemy na krótkich i ciut dłuższych dystansach. Stowarzyszenie Aktywny Trzebiatów zaprasza do „Biegu po zdrowie”. Zapisy w niedzielę, 20 maja od godziny 9.00 rano. O 10.45 zakończone zostanie wydawanie numerów do biegu dla dzieci na dystansie 1 km. Start dla biegaczy 7 – 16 lat – godzina 11.00.

Dla maluszków do 3 lat – Bieg Małego Skrzata, który ruszy o godzinie 11.30. – Ciut starsi będą mogli zmierzyć się z dystansem 5 km. Ruszamy o 12.00, pół godziny przed startem zamykamy biuro – mówią członkowie Stowarzyszenia AT, które już po raz trzeci włącza się w wielkie piknikowanie z „Królewskim Gajem”. Dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją sportową przygodę i mają obawy, by zmierzyć się z biegową „piątką”, przygotowano start w Marszu Nordic Walking. Początek również godzina 12.00. Zapisy do marszu i biegu prowadzone są za pośrednictwem strony www.tncsport.pl lub w dniu zawodów.

Piknik je organizowany przez Stowarzyszenie „Królewski Gaj” oraz Urząd Miasta i Gminy Trzebiatów. Współpraca: TOK, ZDGiGK, AT Trzebiatów oraz Trzebiatowskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną i z Autyzmem Niebieskie Serce.

Sprawdź także

Pasowanie na ucznia w Szkole Podstawowej nr 1 w Trzebiatowie

Uczniowie klas pierwszych Szkoły Podstawowej nr 1 w Trzebiatowie zostali uroczyście włączeni do grona społeczności. …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.