sobota, 23 Marzec 2019
Home / PASJE / Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego w Trzebiatowie. Zobacz zdjęcia

Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego w Trzebiatowie. Zobacz zdjęcia

Ponad 100 jednośladów przejechało ulicami Trzebiatowa w rozpoczynającej sezon motocyklowy paradzie. Rozpoczęcie sezonu w Trzebiatowie od wielu lat organizowane jest przez Trzebiatowski Gang Motocyklowy.

Od uroczystej Eucharystii sprawowanej w trzebiatowskim Sanktuarium pod przewodnictwem ks. Piotra Kiliana, który przed laty będąc wikariuszem w Trzebiatowie zapoczątkował spotkanie miłośników jednośladów, zainaugurowane zostały uroczystości XIII edycji „Rozpoczęcia Sezonu Motocyklowego w Trzebiatowie”. Zanim ruszą na trasy całej Polski przyjechali do Trzebiatowa, by oficjalnie i z błogosławieństwem rozpocząć tegoroczny sezon motocyklowy. – Rozpoczęcie sezonu jest świetną imprezą, która przyciąga wielu motocyklistów i właśnie o to nam chodzi. To już tradycja, wielu naszych znajomych mówi, że nie wyobraża już sobie początku sezonu bez wizyty w Trzebiatowie – powiedział Marcin Majchrzak, prezydent Trzebiatowskiego Gangu Motocyklowego. Na trzebiatowskich ulicach można było podziwiać motocykle różnej „maści” – te szybkie i te poruszające się z gracją, nowoczesne i starodawne. Niewątpliwie kolejny raz wzbudziły one wśród mieszkańców i turystów wiele emocji.

 

Sprawdź także

Spotkanie z Katarzyną Pylak autorką promującą swoją debiutancką powieść „Stary Hotel” już w najbliższy czwartek

Trzebiatowski Ośrodek Kultury zaprasza w najbliższy czwartek, 21 marca o godzinie 17.00 na spotkanie z …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.