sobota, 23 Marzec 2019
Home / GRYFICE / Tydzień Bibliotek trwa! W środę spotkanie z Tomaszem Sekielskim! Nie może Was zabraknąć

Tydzień Bibliotek trwa! W środę spotkanie z Tomaszem Sekielskim! Nie może Was zabraknąć

Na spotkanie z dziennikarzem radiowym i telewizyjnym zaprasza w środę 9 maja Miejska Biblioteka Publiczna w Gryficach. To kolejne wydarzenie w ramach trwającego Tygodnia Bibliotek, podczas którego gryficka placówka świętuje jubileusz 70 – lecia. T

Tomasz Sekielski w latach 1997-2006 był reporterem Faktów TVN. Relacjonował m.in. przebieg wojny w Kosowie, zatonięcie okrętu Kursk czy prace śledcze w sprawie afery Rywina. Prowadził także piątkowe wydania Kropki nad i. Od 2003 wspólnie z Andrzejem Morozowskim prowadził piątkową audycję Kuluary, a następnie program Prześwietlenie, oba w TVN24. Od 2005 do 2010 prowadził program publicystyczny Teraz My. Od stycznia 2011 do kwietnia 2012 prowadził w TVN24 program Czarno na białym. W kwietniu 2012, po prawie 15 latach pracy, odszedł z TVN.  Od stycznia 2013 do czerwca 2016 prowadził program Po prostu w TVP 1. Od stycznia do sierpnia 2014 był gospodarzem programu Woronicza 17 w TVP Info. W 2017 zakończył współpracę z Telewizją Polską. Jest autorem pięciu powieści: Sejf, Obraz Kontrolny, Sej3 Gniazdo Kruka, Zapach Suszy – Susza I oraz Smak Suszy – Susza II.

 

 

Sprawdź także

Spotkanie z Katarzyną Pylak autorką promującą swoją debiutancką powieść „Stary Hotel” już w najbliższy czwartek

Trzebiatowski Ośrodek Kultury zaprasza w najbliższy czwartek, 21 marca o godzinie 17.00 na spotkanie z …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.