środa, 23 Styczeń 2019
Home / POWIAT / – Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie. Kamil Twarzyński dziękuje wszystkim darczyńcom

– Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie. Kamil Twarzyński dziękuje wszystkim darczyńcom

„Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie”, w moich perypetiach, to przysłowie uświadomiło mi jak wspaniałych ludzi każdego dnia spotykam na swoich ścieżkach. To, co w moim życiu wydarzyło się w przeciągu ostatnich tygodni umocniło mnie w przekonaniu, że nawet w największych trudnościach nie jesteśmy sami. Z Wami mogę wszystko – zauważa Kamil Twarzyński, u którego w kwietniu na podstawie badania histopatologicznego rozpoznano chłoniaka z komórek B typ T, który powstał na podłożu chłoniaka Hodgkina typu NLPHL.

-Drodzy Przyjaciele, wiadomość o mojej chorobie spadła na mnie i na moich najbliższych jak „grom z jasnego nieba”. To prawda, rozpoczynam bardzo ważną batalię, ale wierzę, że z Wami pokonam wszelkie trudności. Dziś właśnie brakuje mi słów. Nie potrafię wyrazić tego, co czuję – jak bardzo jestem wszystkim wdzięczny za okazaną mi pomoc i dobro. Dziękuję za każde ciepłe słowo, gesty wsparcia, modlitwy i pomoc finansową. Każdego dnia otrzymuję od Was dziesiątki wiadomości – „Kamil trzymaj się, jesteśmy z Tobą”, słysząc to serce rośnie. 11 Maja w Warszawie rozpoczynam leczenie. Ufam, że wrócę całkowicie zdrowy. Otrzymana od Państwa kwota pieniędzy ułatwi dalsze kosztowne leczenie. Dziękuję wszystkim za kibicowanie mi w mojej walce- dodaje.

Stoczył wiele sportowych bitew! Teraz Kamil zaczął najcięższą w życiu walkę z chorobą nowotworową!

Sprawdź także

Samochód osobowy uderzył w słup, po tym jak inny pojazd wymusił pierwszeństwo na rondzie

Kilka minut po godzinie 19.00 doszło do wypadku na rondzie przy ul. Kołobrzeskiej. W jadące …

Jeden komentarz

  1. Grzegorz Jelonek

    Panie Kamilu, niech nasze dobre myśli, życzenia powrotu do zdrowia i opatrzność czuwają nad Panem i będą razem w tracie leczenia. Życzę Panu z całego serca, aby wrócił Pan cały i zdrowy do swojej rodziny, do swojego miasta, do swoich przyjaciół – do nas wszystkich! Wierzę, że za kilka miesięcy spotkamy się i będę znów mógł się z Panem przywitać i porozmawiać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.