niedziela, 22 Wrzesień 2019
Home / GRYFICE / 34 – latek wiózł ponad kilogram marihuany! Tłumaczył, że narkotyki znalazł w krzakach

34 – latek wiózł ponad kilogram marihuany! Tłumaczył, że narkotyki znalazł w krzakach

Dzięki działaniom kryminalnych z KPP w Gryficach i KWP w Szczecinie zatrzymano mężczyznę, który posiadał znaczne ilości narkotyków. 34-latek decyzją sądu trafił już do aresztu.

 

Mężczyznę zauważono, gdy jechał rowerem. Sposób jazdy, nerwowe zachowanie wskazywało, że może być nietrzeźwy. Gdy rowerzysta podjechał pod swój garaż, na widok policjantów pośpiesznie schował pojazd i plecak. Podczas interwencji mundurowi wyczuli charakterystyczną woń marihuany.W trakcie dalszych czynności kryminalni znaleźli w garażu u 34-letniego mieszkańca powiatu gryfickiego 1 215 gramów marihuany. Początkowo tłumaczył, że znalazł narkotyki w krzakach. Mężczyzna został zatrzymany a następnie przesłuchany w Prokuraturze gdzie usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających i przyznał się do zarzucanego mu czynu. Wczoraj na wniosek prokuratora, Sąd Rejonowy w Gryficach zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Za to przestępstwo grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

podkom. Zbigniew Frąckiewicz / KPP Gryfice

Sprawdź także

Nabór rozpoczęty – Red Swing Low zaprasza do wzięcia udziału w wielkiej przygodzie

Gryficka Orkiestra Red Swing Low zaprasza do wzięcia udziału w przygodzie, która może okazać się …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.