czwartek, 20 Czerwiec 2019
Home / PASJE / Stoczył wiele sportowych bitew! Teraz Kamil zaczął najcięższą w życiu walkę z chorobą nowotworową!

Stoczył wiele sportowych bitew! Teraz Kamil zaczął najcięższą w życiu walkę z chorobą nowotworową!

Trudno nie znać Kamila. 35 – letni trener drużyny Intermarche- Rega Trzebiatów, wieloletni zawodnik, bramkarz. Zaangażowany społecznie, tato, partner, syn i przyjaciel. W kwietniu zdiagnozowano u niego chłoniaka. Stadium choroby jest bardzo zaawansowane. Chemioterapia może trwać nawet do pół roku. Przyjaciele rozpoczęli zbiórkę na rzecz Kamila! Każdy grosz na wagę życia!

 

W kwietniu na podstawie badania histopatologicznego u Kamila rozpoznano chłoniaka z komórek B typ T, który powstał na podłożu chłoniaka Hodgkina typu NLPHL, który jest nowotworem układu układu limfatycznego.Choroba rozwija się niezwykle szybko, dlatego  potrzebne jest pilne leczenie. Szczecińskie placówki onkologiczne nie spotkały się tak zaawansowanym stadium tej choroby, dlatego lekarze wysyłają Kamila na bardzo silną chemioterapię, która dostępna jest w Warszawie. Faza uderzeniowa leczenia może potrwać może potrwać nawet i pół roku, dlatego tak bardzo potrzebuje teraz naszego wsparcia finansowego. Dojazdy, noclegi w stolicy, oraz odpowiednia dieta niosą ze sobą ogromne koszta. Osoba bardzo czynna zawodowo przebywająca przez długi czas na zwolnieniu lekarskim nie udźwignie problemu sama. Kamil ma ogromną siłę do walki i jest pełen optymizmu, którego nigdy mu nie brakowało. My jako najbliżsi przyjaciele nie chcemy mu dokładać dodatkowych problemów związanych z finansami zwracamy się z prośbą do ludzi dobrej woli o dobrowolne wsparcie finansowe na leczenie naszego najlepszego przyjaciela.

Zobacz jak możesz pomóc Kamilowi:

https://zrzutka.pl/3gv857

Sprawdź także

Przypadki zachorowań na Odrę w trzebiatowskim przedszkolu

-W naszym przedszkolu wystąpiły przypadki zachorowań na ODRĘ. Prosimy o obserwację swoich dzieci, a w …

11 komentarzy

 1. Dziwny jest ten świat

  Szkoda bo szkoda… Ale o co chodzi że zbiorami dla osób które de facto mają pieniądze… ostatnio też zbiórka była dla Pana Grzegorza a wystarczyłoby sprzedać samochód jakieś droższe rzeczy i by mieli a nie na łatwiznę idą… Nie dawno była zbiórka krwi dla jednego Pana i nie proszone było o pieniądze… kilka lat temu dziewczyna z wioski też walczyła z jakimś nowotworem i nie prosiła się o pieniądze. No sorry trochę nie halo wobec osób które nie mają pieniędzy… A tu proszą się osoby co mają domy, dobre samochody…

 2. Dziwny jest ten świat , świat pełen durnych i bez uczuć ludzi ! Jak kogoś nauczono trochę pisać , to zupełnie nie nauczono myśleć ! Brzydzę się tym wpisem ! Rodzice nie włożyli w wychowanie ,, pisarza” zbytniego wysiłku !

 3. Zbiórka nie jest przymusowa, jeżeli ktoś nie chce to niech nie wpłaca i nie robi głupich wpisów , a choroba może dot knąć każdego z nas i nie wiem , czy wyprzedając wszystko wystarczy na leczenie. Po zakończeniu leczenia też trzeba żyć i mieć do czego wracać. Dokonując bezmyślnych wpisów trzeba się zastanowić, czy nie robią one komuś krzywdy .

 4. W Polsce to leczenie jest w 100% refundowane. Nie wiem czy państwo odczytali czego dotyczyła zbiórka, w każdym bądź razie nie pokrycia kosztów leczenia tylko tego żeby mógł sobie mieszkać w Warszawie przez 6 miesięcy.

  • Trolu pie….lony! Leczenie owszem jest darmowe, ale w Warszawie! To gdzie ma mieszkać żeby chodzić na zabiegi?! Pod mostem? A życie na dwa domy, kupowanie dodatkowych leków, dojazdy itp. itd. kosztuje i to dużo. A tego nikt nie refunduje. Życzę ci bydlaku, podpisujący się Eh, żeby ciebie spotkało coś takiego, to wtedy zobaczysz jakie to jest darmowe! Na własnej skórze! I żaden zakichany PiS, ani inni trole tacy jak ty ci nie pomogą! Przepraszam za emocjonalne słowa, ale po prostu krew człowiek zalewa jak czyta coś takiego, co może napisać tylko ostatnia, podła świnia.

 5. Ehh jestes złosliwy

 6. ANIOŁ- nie mylić z Anielcią

  Skoro Kamil ma tylu przyjaciół , znaczy jest dobrym człowiekiem a takiemu warto jest pomóc . Znałem ojca Kamila , wcześnie od nas odszedł . Nie pozwólmy aby jeszcze jedna tragedia dotknęła tę rodzinę . Jeśli ktoś może i chce – niech pomaga , jeśli nie widzi takiej potrzeby , niech nie pomaga , ale też nie rani uczuć tych co myślą inaczej . Bez miłości i solidarności życie nasze jest nie wiele warte , jeśli nie pieniądze , to dobre słowo bardzo w tej sytuacji się liczą . Liczę też na odrobinę ludzkiej życzliwości wobec tej rodziny . Pamiętajmy , dobro czynione drugiej osobie , uszczęśliwia też tych którzy to czynią

  • Też jesteście żałośni ludzie takich pieniędzy w ciągu roku nie zarabiają co on na 6 miesięcy potrzebuje. Zastanówcie się trochę i przekalkulujcie ile zarabiacie ile potrzebujecie ma życie o utrzymanie rodziny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.