poniedziałek, 16 Wrzesień 2019
Home / GRYFICE / Słoneczna i pusta plaża! Korzystajcie z pogody od poniedziałku zachmurzenie

Słoneczna i pusta plaża! Korzystajcie z pogody od poniedziałku zachmurzenie

To ostatni tak słoneczny dzień w nadchodzącym tygodniu. Wprawdzie słońce wyjdzie zza chmur w poniedziałek i czwartek, ale we wtorek i środę może trochę pokropić. Warto wybrać się na niedzielny spacer nad morze. Temperatura odczuwalna w słońcu około 15 – 16 stopni. Zabierzcie ze sobą cieplejszy polar!

Jeszcze kilkanaście godzin możemy cieszyć się słońcem. Warunki nad morzem idealne na niedzielne spacery. Na kąpiel ciut za chłodno, choć znajdą się pewnie odważni! Nadchodzący tydzień chłodniejszy od minionego. Od poniedziałku zachmurzenie z przejaśnieniami. W poniedziałek spodziewane przelotne burze, we wtorek i środę trochę popada. Koniec tygodnia chłodnawy nad morzem. Temperatura wahać się będzie na poziomie około 10 stopni. Zachmurzenie z przejaśnieniami. Początek majówki raczej nieupalny, choć słońce wyjrzy zza chmur.

Gryfickie.info

 

Sprawdź także

Święto Plonów w Gryficach

Burmistrz Gryfic Andrzej Szczygieł zaprasza na Święto Plonów, które odbędą się 21 września w Gryficach. …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.