środa, 23 Styczeń 2019
Home / POWIAT / Mówcie i promujcie ten projekt, gdzie się da! – Marek Gołuchowski spotkał się z młodzieżą „Herberta” w sprawie hali

Mówcie i promujcie ten projekt, gdzie się da! – Marek Gołuchowski spotkał się z młodzieżą „Herberta” w sprawie hali

– Jestem wychowankiem tej szkoły, pamiętam czasy, jak biegało do sali gimnastycznej „metalówki” na WF, a potem człowiek zgrzany wracał na kolejne trzy lekcje. Ale jakiż to byłby komfort mieć obiekt sportowy z prawdziwego zdarzenia na miejscu! Ta szkoła jest dla mnie najważniejsza, dlatego namawiam Was mówicie o hali, gdzie tylko się da! Niech ten głos będzie słyszalny! – przekonywał Marek Gołuchowski, przewodniczący Rady Powiatu Gryfickiego, podczas spotkania z młodzieżą „Herberta”.

To już kolejne spotkanie z młodymi, którzy przed świętami uczestniczyli w sesji Rady Powiatu. Przypomnijmy, podczas obrad zapadły decyzje dotyczące budowy hali sportowej w Trzebiatowie. To wówczas młodzież w symbolicznym głosowaniu wyraziła swoje zdanie w dyskusji. W efekcie zarząd wyraził zgodę na wprowadzenie do tegorocznego budżetu kwoty 200 tys. złotych, która pozwoli zlecić wykonanie projektu.

– Spotykałem się z uczniami „Herberta”, by jako dawny absolwent, a dziś przewodniczący rady powiatu namawiać młodzież, by nie odpuszczała w walce o ten projekt. By, mówiła o nim wszędzie, gdzie się da! A potrafią to, bo są młodzi, bystrzy i świetnie poruszają się w przestrzeni mediów elektronicznych. Namawiałem ich, by historyczna decyzja, jaka zapadła podczas ostatniej sesji powiatu, która odbyła się gościnnych progach szkoły, nie pozostała w sferze planów i marzeń. By, nabrała realnych kształtów po postacią nowoczesnego, obiektu sportowego – tłumaczy Marek Gołuchowski, który oficjalnie ogłosił konkurs na nazwę przyszłego obiektu. – Czekamy również na Wasze uwagi i wskazówki,  co waszym zdaniem powinno znaleźć się w hali. Teraz jest najlepszy czas, zanim wybrany w przetargu wykonawca przygotuje projekt – dodaje.

Młodzież: ręka na TAK za halą w Trzebiatowie

Sprawdź także

Samochód osobowy uderzył w słup, po tym jak inny pojazd wymusił pierwszeństwo na rondzie

Kilka minut po godzinie 19.00 doszło do wypadku na rondzie przy ul. Kołobrzeskiej. W jadące …

16 komentarzy

 1. I w ten sposób Pan Gołuchowski wpisuje się na listę czołowych manipulantów w naszej Gminie. Wstyd a niby człowiek wykształcony i godny zaufania – a tu proszę w jak prostacki sposób wykorzystuje się młodzież. Uczniowie z Herberta z hali już nie skorzystają ale dzieci w podstawówce i przedszkolaki jak najbardziej – może z tą agitacją do nich się zwrócić.

 2. Panie Marku może by Pan był dobrym kandydatem na burmistrza, a następnie burmistrzem gdyby Pan wymienił ( tak jak zazwyczaj powinno być) wymienić zastępcę burmistrza,sekretarza,i skarbnika.Nowa krew nowa nadzieja mieszkańcòw gminy.

 3. PIĘKNA NASZA MŁODZIEŻ

 4. to ten sam co basen na bagnie chciał budować ??? czy chciał podstępnie odkupić te tereny gdyby tylko nasz burmistrz oddał je dla powiatu?(chwała dla Józka że w pore wyczaił co się kręci i tyle widzieli ten teren te nasze pseudo polityczne grube ryby!!!a teraz hala kupa śmiechu !! ta młodzież mam nadzieje że w to nie uwierzyła bo to kolejny wałek !! a młodzi wszystko łykną i to jak żaby muł jak młode pelikany !! szkoda bo hali to wy nie zobaczycie!!! tylko ta fotka wspólna z tym panciem wam zostanie !!! tylko !! wasz kochany hejterek 🙂

 5. Już obecny burmistrz obiecywał że wymieni główny człon zarządzających gminą. Jak zwykle oszustwo, farbowany lis aby ich tylko wybrać. Oj tym razem się nie uda, a wstyd będzie przegrać wybory,będzie to pełna kompromitacja przed emeryturą.Ludzie się poznali na nim,może w końcu wybiorą kompetentnego burmistrza.

 6. Burmistrz TRZEBIATOWA to Narcyz:jestem piękny, elokwentny, mądry i najlepszy -tak myśli sam o sobie i calym sercem wierzy w to.Oj jak będzie bolało ,kiedy spadnie z wyżyn.
  Kto wysoko mierzy ,nisko spada.

 7. ZNALEZIONE W HISTORII -CIEKAWE,ZWŁASZCZA KOMENTARZE DAJĄ DUŻO DO MYŚLENIA

  Grzegorz Olejniczak doradcą nowego burmistrza. Na razie w urzędzie bez rewolucji
  Marzena Domaradzka 7 czerwca 2016

  Od wtorku Grzegorz Olejniczak pełni obowiązki doradcy nowego burmistrza. Józef Domański do końca roku nie planuje rewolucji w urzędzie, bo jak sam mówi, chce, by obecny zespół urzędników dokończył trwające zadania.

  Na razie w trzebiatowskim urzędzie bez rewolucji. Burmistrz Józef Domański zdecydował, że nie będzie powoływał zastępcy ani nowego skarbnika i sekretarza. Do końca roku swoje funkcje będą więc pełnić po staremu – Mariola Ludwiczak oraz Andrzej Kuliberda.

  Grzegorz Olejniczak był szefem kampanii wyborczej Domańskiego. – Mam do niego pełne zaufanie. Znamy się od lat. Kiedy zaczynałem pracę w zarządzie dróg gminnych to właśnie z Grzegorzem współpracowałem. Jesteśmy w połowie kadencji. Sporo spraw jest w toku. Przejmując urząd chcę przyjrzeć się wielu obszarom, wykonać coś na kształt małego audytu po przedniku. Przed nami prace nad prowizorium budżetowym. Zatem na razie nie będzie wymiany na stanowiskach skarbnika oraz sekretarza – tłumaczy burmistrz Józef Domański dodając, że nazwiska nowego gabinetu przedstawi 1 stycznia 2017 roku.

 8. Jeśli kandydat na nowego burmistrza ma być doby , przedstawiajmy kandydatury na to stanowisko na łamach prasy lokalnej i przedyskutujmy je . Tak samo można postąpić z kandydatami na radnych . Nie ten dobry kandydat co chodzi po chatach i zbiera głosy poparcia na samego siebie , lecz ten którego sami wyróżnimy . Burmistrz w naszych warunkach nie powinien zarabiać więcej niż 6000 tyś. zł. a rady jedną dziesiątą tej sumy lub swą funkcję sprawować bezpłatnie . Tylko takich kandydatów popierajmy .

  • Dzisiaj kiedy kasjerka w Lidlu zarabia 4 tys zł na rękę, pan oczekuje że burmistrz, który zarządza całą gmina w której samych takich sklepów jest kilka, mieszka 20 tys mieszkańców i jest tyle samo problemów do rozwiązywania ma zarabiać 6000zł?! Zobaczymy co pan potrafisz. Za takie pieniądze to tylko kompletne matoły lub pięknie mówiący i obiecujący gruszki na wierzbie indolenci mogą startować w wyborach na burmistrza. Będzie miał pan z kogo wybierać. I na pewno poziom i efektywność zarządzania gmina się podniesie. Panu chyba na łeb padło panie K. Rokossowski – startuj pan!

 9. Precz z agentami ktòrzy mają teczki w IPN i chcą rządzić Gminą. Wyborcy sprawdźcie na stronie Biuletyn Informacji Publicznej IPN.

  • AAAP – ten skrót oznacza Agent Agenta Agentem Poganiał – cóż w niektórych kręgach to dalej jest zasługa a nie hańba. Trzebiatowskich burnistrzów rzeczywiście można znaleźć w IPN a co lepsze oni traktują to jako błahostkę. Może jeszcze są aktywni?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.