niedziela, 9 Grudzień 2018
Home / GRYFICE / W kwietniu aż cztery niedziele bez handlu. Zobacz kiedy!

W kwietniu aż cztery niedziele bez handlu. Zobacz kiedy!

Przed nami jeszcze dwa weekendy, podczas których sklepy w niedzielę będą zamknięte. Zakupów nie zrobimy 15 i 22 kwietnia. Łącznie w kwietniu będą aż cztery niedziele bez handlu. Za to sklepy pracują dłużej w sobotę.
Zgodnie z obowiązującym od 1 stycznia 2018 zakazem handlu w niedzielę, zakupy będzie można robić wyłącznie w pierwszą i ostatnią niedzielę miesiąca. Od 2019 będzie to tylko jedna handlowa niedziela w miesiącu – ostatnia. Docelowo niedzielny handel ma zostać objęty całkowitym zakazem. Z uwagi na Wielkanoc, która w tym roku wypadła w pierwszą niedzielą kwietnia, zakaz rozciąga się prawie na cały miesiąc. Zakupy niedzielne będziemy mogli zrobić jedynie przed majówką – 29 kwietnia.
Gryfickie.info

Sprawdź także

Dojazd do gryfickiego szpitala oficjalnie otwarty

Dojazd do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego lecznicy w Gryficach będzie łatwiejszy i bardziej komfortowy. Placówka właśnie …

Jeden komentarz

  1. w Trzebiatowie powinny powstać galerie ,wieksze sklepy przy stacjach paliw i przystanki pks w każdym supermarkecie trzeba walczyć z tym państwem kościelnym ten syf (zakaz handlu w niedziele)godzi w moje uczucia ateistyczne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.