poniedziałek, 25 Marzec 2019
Home / REGION / Jedynka Trzebiatów z brązowym medalem Mistrzostw Polski

Jedynka Trzebiatów z brązowym medalem Mistrzostw Polski

Juniorki Starsze MLUKS Jedynki Trzebiatów zdobyły brązowy medal w rozgrywanych w Mrzeżyńskim Centrum Sportu finale Mistrzostw Polski w unihokeju. Złoty medal wywalczyły bezkonkurencyjne zawodniczki Podhala Nowy Targ.

W sobotnim, pierwszym meczu Mistrzostw Polski zawodniczki z Trzebiatowa grały z Podhalem Nowy Targ. „Góralki” okazały się bezkonkurencyjne i pewnie pokonały zawodniczki z Trzebiatowa 17:4. Bramki dla naszej drużyny zdobyły: Patrycja Hliwa (3) oraz Jutrzenka Cirocka. W drugim meczu półfinałowym zmierzyły się drużyny z Gdańska i Trzebini. W tym meczu również lepsze okazały się zawodniczki z południa Polski, a przez to w Wielkim Finale zagrały drużyny z Nowego Targu i Trzebini, a w meczu o trzecie miejsce z Trzebiatowa i Gdańska.

Odwieczny rywal Jedynki Olimpia Osowa Gdańsk w „Małym Finale” jak zwykle postawił wielki opór. Jak można były przypuszczać mecz zakończył się remisem, w tym przypadku było 4:4. W dogrywce „Złotą Bramkę” strzeliła Magdalena Kaczanowska, a tym samym zawodniczki z Trzebiatowa wywalczyły brązowy medal Mistrzostw Polski. W Wielkim Finale unihokeistki Podhala grały jak natchnione i kolejny raz wygrały w świetnym stylu pokonując przeciwniczki 14:4.

Sprawdź także

I ślubuję Ci miłość, wierność. Medale Prezydenta RP z okazji 50 – lecia pożycia małżeńskiego

Dziesięć par z gminy Gryfice i Brojce odebrało z rąk burmistrza Medale Prezydenta RP za …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.