niedziela, 23 Wrzesień 2018
Home / TRZEBIATÓW / Trzebiatów ma nowego Burmistrza!

Trzebiatów ma nowego Burmistrza!

Józef Domański na kilka godzin podzielił się obowiązkami włodarza gminy i oddał swój fotel Jackowi Brajerowi. To efekt wygranej licytacji podczas tegorocznego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. „Jednodniowy Burmistrz Trzebiatowa” wrzucił do skarbonki WOŚP 1800 zł.

– Powiem szczerze jestem trochę zestresowany, ale przygotowywałem się do tego wydarzenia już dłuży czasu wspólnie z rodziną. Bardzo chętnie poznam „zakamarki” ratusza i obyczaje jakie tutaj panują. Chcę również przy tej okazji przedstawić panu Burmistrzowi kilka interpelacji – powiedział Jacek Brajer, który dzięki zwycięskiej licytacji w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy wylicytował tytuł „Jednodniowego Burmistrza Trzebiatowa. – Do skarbonki wrzuciłem 1800 zł. Była to kwota przemyślana i ustalona wspólnie z całą rodziną. Od dawna marzyłem, aby poznać Urząd „od kuchni”. Fotel Burmistrza jest bardzo wygodny, ale nie mam zamiaru w przyszłości na nim zasiąść – dodał z uśmiechem.

– Cieszę się, że w taki sposób mogę pomóc. Za mojej kadencji, to już druga licytacja – zaznaczył Józef Domański, burmistrz Trzebiatowa. – Przedstawię panu Jackowi plan pracy Urzędu, plany inwestycji, jak wygląda sytuacja finansowa Gminy. Odwiedzimy między innymi Zakład Wodociągów i Kanalizacji oraz Mrzeżyńskie Centrum Sportu. Czekam również na sugestie i pomysł przedstawione przez naszego dzisiejszego Burmistrza – dodał Józef Domański.

Sprawdź także

Poznaliśmy nazwiska kandydatów do Rady Powiatu Gryfickiego

21 października w całej Polsce odbędą się wybory samorządowe. Poniżej przedstawiamy nazwiska kandydatów do Rady …

2 komentarze

  1. I niech tak pozostanie ! Brajer nie frajer , może okazać się lepszy od oryginału !

  2. Jeżeli nie jest jeszcze za pòźno to zmienić dziadka jak najszybciej!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.