niedziela, 25 Sierpień 2019
Home / BROJCE / Intermarche Rega Trzebiatów lepsza od Vinety Wolin. Wicher Brojce przegrywa z Gryfem Kamień Pomorski

Intermarche Rega Trzebiatów lepsza od Vinety Wolin. Wicher Brojce przegrywa z Gryfem Kamień Pomorski

Środowy pojedynek w V kolejce Pucharu Polski ZZPN przyjemniejszy okazał się dla zawodników Intermarche Regi Trzebiatów. Dzięki lepszej skuteczności w serii rzutów karnych w kolejnym etapie zmagań zaprezentują się podopieczni Kamila Twarzyńskiego. Przygodę w Pucharze zakończyła za to inna drużyna z naszego regionu Wicher Brojce.

W Trzebiatowie spotkanie trzymało w napięciu od pierwszej do ostatniej sekundy meczu i to dosłownie. W pierwszej połowie przewagę mieli goście, w drugiej gospodarze. W drugiej połowie drugą żółtą kartkę, w konsekwencji czerwoną zobaczył zawodnik z Wolina. Klarowne sytuację do zdobycia bramki mieli zarówno zawodnicy z Trzebiatowa oraz Wolina. W ostatniej minucie regulaminowego czasu gry z linii bramkowej piłkę wybił Jarosław Jarecki, który niewątpliwie uchronił swoją drużynę przed porażką. Kilka sekund później w dogodnej sytuacji strzeleckiej znalazł się Igor Duńczka, ale przestrzelił minimalnie. Po tym strzale sędzia zakończył grę i podyktował serię rzutów karnych. W tej części gry lepsi okazali się gospodarze, ale był to etap przepięknych parad bramkarzy oraz pokaz nieskuteczności zawodników Intermarche Regi i Vinety. Bramki dla drużyny z Trzebiatowa strzelili: Piotr Krzykowski, Daniel Kocur oraz decydującą o zwycięstwie Patryk Łapa.

Przygodę w Pucharze zakończyła za to inna drużyna z naszego regionu Wicher Brojce. Zawodnicy z Brojc przegrali z Gryfem Kamień Pomorski 1:3

 

Sprawdź także

Czwarta edycja bez upragnionego celu. I tym razem nie udało się przekopać portu w Mrzeżynie

I tym razem nie udało się przekopać piłkę na drugi brzeg Portu Morskiego w Mrzeżynie. …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.