czwartek, 14 Listopad 2019
Home / REGION / Intermarche Rega Trzebiatów rozpoczyna rundę wiosenną

Intermarche Rega Trzebiatów rozpoczyna rundę wiosenną

Przed podopiecznymi Kamila Twarzyńskiego pierwszy mecz ligowy. Już w najbliższą sobotę w Trzebiatowie zostanie rozegrany mecz pomiędzy miejscową Inetrmarche Regą, a Spartą Węgorzyno.

Ze względu na bardzo trudne warunki atmosferyczne przełożony został pierwszy mecz rundy, w którym Rega miała zagrać w Gościnie z tamtejszym Olimpem. Po wysokim zwycięstwie (9:3) w meczu pucharowym z Wybrzeżem Rewalskim Rewal zawodnicy czwartoligowej Intermarche Regi Trzebiatów są „głodni” gry. Przed nimi, a także kibicami prawdziwy maraton rozgrywek w Trzebiatowie. Pierwszy mecz „w domu” odbędzie się w najbliższą sobotę 17 marca o godzinie 15:30. Rywalem podopiecznych Kamila Twarzyńskiego będzie Sparta Węgorzyno. 24 marca o godzinie 15:30 odbędzie się pojedynek z Raselem Dygowo, a 31 marca o godzinie 13:00 z Kluczewią Stargard.

Przed rozpoczęciem rundy wiosennej Intermarche Rega Trzebiatów zajmuje 6 pozycję w tabeli z 27 punktami na koncie. Do lidera – Bałtyku Koszalin traci 15 punktów. – To bardzo ważny okres. Na początku rundy gramy u siebie aż w trzech meczach. Musimy to wykorzystać, aby później grać spokojniej. Wierzę w swoich zawodników, którzy solidnie przepracowali okres przygotowywaczy. Widzieliśmy to w meczach kontrolnych, a także w meczu pucharowym – zaznaczył Kamil Twarzyński, trener Intermarche Regi Trzebiatów.

Sprawdź także

Czy w Trzebiatowie powstanie mural? Mieszkańcy zakasali rękawy

Oddolna inicjatywa mieszkańców Trzebiatowa nabiera kształtów. Rozpoczął się pierwszy, jakże ważny etap w tworzeniu czegoś …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.