środa, 23 Październik 2019
Home / POWIAT / Nieznani sprawcy sterroryzowali w Rogowie kobietę żądając kluczyków od samochodu!

Nieznani sprawcy sterroryzowali w Rogowie kobietę żądając kluczyków od samochodu!

Policja prowadzi czynności poszukiwacze sprawców, którzy w poniedziałek rano sterroryzowali kobietę w Rogowie. Poszkodowana przyjechała do pracy w jednym z ośrodków. Nie wiadomo czy napastnik działał sam. Zażądał od kobiety oddania kluczyków od samochodu. A następnie uciekł oliwkowym Volkswagenem Passatem B5.

Poszkodowana twierdzi, że napastnik przystawił jej do głowy broń, przeładował magazynek, słychać było dźwięk spadającego naboju. Nie wiadomo czy działał sam, choć wiele wskazuje na to, że złodziej miał towarzysza. Jak dowiedziało się nieoficjalnie gryfickie.info złodzieje nie byli Polakami, wiele wskazuje na to, że są narodowości ukraińskiej. Kazali kobiecie oddać kluczyki od auta. A następnie odjechali oliwkowym Volkswagenem Passatem B5 kombi. Policja nie udziela informacji w tej sprawie. Potwierdza jedynie, że rano zgłoszono kradzież samochodu.

Ta przedziwna historia nabiera zupełnie innego światła, gdy skonfrontuje się ją z czynnościami, które prowadzili dziś około 14.00 policyjni technicy również w Rogowie. Na poboczu drogi policja zabezpieczyła porzuconego Volkswagena Golfa koloru srebrnego z potłuczoną szybą. Jedyne, co udało nam się potwierdzić to, że samochód był kradziony. Być może sprawcy, którzy dokonali rozboju na kobiecie rankiem, porzucili uszkodzony pojazd, kradnąc kolejny.

Gryfickie.info

 

 

Sprawdź także

Festiwal o „Złoty Klucz”

Będzie to już 17. edycja festiwalu, w trakcie którego swoje talenty zaprezentują osoby niepełnosprawne. Organizatorem …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.