wtorek, 20 Marzec 2018
Home / POWIAT / Wypadek na Kilińskiego w Trzebiatowie. Dwie osoby ranne. Jezdnia była jak „szklanka”

Wypadek na Kilińskiego w Trzebiatowie. Dwie osoby ranne. Jezdnia była jak „szklanka”

Dwie osoby ranne to finał czwartkowego wypadku, do jakiego doszło około 21.30 na ulicy Kilińskiego w Trzebiatowie na wysokości przedszkola. Kierujący Fiatem Seicento na łuku drogi stracił panowanie nad autem i zderzył się nadjeżdżającym z naprzeciwka Volvo. Kierowca i pasażer zostali przewiezieni do szpitala. Kierującego Fiatem trzeba było wydobyć z zakleszczonego pojazdu.

Warunki na drogach w czwartkowy wieczór były tragiczne. Nagły przymrozek zmienił jezdnię w lodowisko. To właśnie oblodzenie jezdni mogłoby być przyczyną wypadku, do jakiego doszło na ulicy Kilińskiego. – Ze wstępnych ustaleń wynika, że jadący ulicą Kilińskiego od strony Mirosławic kierujący osobowym seicento, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas ruchu. Nadjeżdżające z naprzeciwka, jadące prawidłowo, volvo v40 uderzyło w tylny prawy bok seicento – informuje podkom. Zbigniew Frąckiewicz z KPP w Gryficach. Do szpitala przewieziono dwie osoby z urazami głowy i klatki piersiowej.

Do akcji zadysponowano straż pożarną, policję oraz pogotowie ratunkowe.

Gryfickie.info fot. Tomasz Jasiak

Sprawdź także

Kolacja charytatywna dla Julki Konwińskiej

Centrum Rozrywki Rodzinnej Kapitol zaprasza na kolację charytatywną dla Julki Konwińskiej, która odbędzie się 13 …

Jeden komentarz

  1. Jak się nie soli to się pie……

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.