poniedziałek, 15 Październik 2018
Home / POWIAT / Wypadek na Kilińskiego w Trzebiatowie. Dwie osoby ranne. Jezdnia była jak „szklanka”

Wypadek na Kilińskiego w Trzebiatowie. Dwie osoby ranne. Jezdnia była jak „szklanka”

Dwie osoby ranne to finał czwartkowego wypadku, do jakiego doszło około 21.30 na ulicy Kilińskiego w Trzebiatowie na wysokości przedszkola. Kierujący Fiatem Seicento na łuku drogi stracił panowanie nad autem i zderzył się nadjeżdżającym z naprzeciwka Volvo. Kierowca i pasażer zostali przewiezieni do szpitala. Kierującego Fiatem trzeba było wydobyć z zakleszczonego pojazdu.

Warunki na drogach w czwartkowy wieczór były tragiczne. Nagły przymrozek zmienił jezdnię w lodowisko. To właśnie oblodzenie jezdni mogłoby być przyczyną wypadku, do jakiego doszło na ulicy Kilińskiego. – Ze wstępnych ustaleń wynika, że jadący ulicą Kilińskiego od strony Mirosławic kierujący osobowym seicento, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas ruchu. Nadjeżdżające z naprzeciwka, jadące prawidłowo, volvo v40 uderzyło w tylny prawy bok seicento – informuje podkom. Zbigniew Frąckiewicz z KPP w Gryficach. Do szpitala przewieziono dwie osoby z urazami głowy i klatki piersiowej.

Do akcji zadysponowano straż pożarną, policję oraz pogotowie ratunkowe.

Gryfickie.info fot. Tomasz Jasiak

Sprawdź także

Wyśpiewali Złoty Klucz. 25 lat Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualna Koło w Trzebiatowie

Już po raz 16., na zaproszenie, Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualna Koło …

Jeden komentarz

  1. Jak się nie soli to się pie……

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.