środa, 23 Styczeń 2019
Home / POWIAT / Wypadek na Kilińskiego w Trzebiatowie. Dwie osoby ranne. Jezdnia była jak „szklanka”

Wypadek na Kilińskiego w Trzebiatowie. Dwie osoby ranne. Jezdnia była jak „szklanka”

Dwie osoby ranne to finał czwartkowego wypadku, do jakiego doszło około 21.30 na ulicy Kilińskiego w Trzebiatowie na wysokości przedszkola. Kierujący Fiatem Seicento na łuku drogi stracił panowanie nad autem i zderzył się nadjeżdżającym z naprzeciwka Volvo. Kierowca i pasażer zostali przewiezieni do szpitala. Kierującego Fiatem trzeba było wydobyć z zakleszczonego pojazdu.

Warunki na drogach w czwartkowy wieczór były tragiczne. Nagły przymrozek zmienił jezdnię w lodowisko. To właśnie oblodzenie jezdni mogłoby być przyczyną wypadku, do jakiego doszło na ulicy Kilińskiego. – Ze wstępnych ustaleń wynika, że jadący ulicą Kilińskiego od strony Mirosławic kierujący osobowym seicento, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas ruchu. Nadjeżdżające z naprzeciwka, jadące prawidłowo, volvo v40 uderzyło w tylny prawy bok seicento – informuje podkom. Zbigniew Frąckiewicz z KPP w Gryficach. Do szpitala przewieziono dwie osoby z urazami głowy i klatki piersiowej.

Do akcji zadysponowano straż pożarną, policję oraz pogotowie ratunkowe.

Gryfickie.info fot. Tomasz Jasiak

Sprawdź także

Samochód osobowy uderzył w słup, po tym jak inny pojazd wymusił pierwszeństwo na rondzie

Kilka minut po godzinie 19.00 doszło do wypadku na rondzie przy ul. Kołobrzeskiej. W jadące …

Jeden komentarz

  1. Jak się nie soli to się pie……

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.