poniedziałek, 25 Marzec 2019
Home / REWAL / Policjanci z Rewala zatrzymali sprawcę włamania

Policjanci z Rewala zatrzymali sprawcę włamania

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Rewalu zatrzymali 22-letniego mieszkańca Gminy Rewal podejrzewanego o dokonanie włamania do sklepu. Młody mężczyzna usłyszał zarzuty dokonania usiłowania kradzieży z włamaniem oraz zarzut kradzieży z włamaniem i gróźb karalnych. Za te przestępstwa grozi mu do 10 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w dniu 28 lutego br. w jednej z miejscowości nadmorskiej, na terenie Gminy Rewal. Właściciel sklepu powiadomił policję o włamaniu do sklepu i kradzieży laptopa, pieniędzy oraz innych przedmiotów. Mundurowi niezwłocznie zajęli się tą sprawą i dzięki poczynionym ustaleniom, w niespełna kilka minut po zdarzeniu dokonali zatrzymania 22–latka, który posiadał przy sobie skradzione przedmioty. W toku dalszych czynności policjanci ustalili, że 22-latek dzień wcześniej również próbował włamać się do tego samego sklepu. Mężczyzna usłyszał zarzuty usiłowania kradzieży z włamaniem, dokonania kradzieży z włamaniem oraz kierowanie gróźb karalnych pod adresem pokrzywdzonego i przyznał się do zarzucanych mu czynów. Za swoje zachowanie 22–latek odpowie przed sądem, grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Sprawdź także

Policjanci z Gryfic i Rewala zlikwidowali plantacje marihuany

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Gryfic wspólnie z policjantami z Rewala zlikwidowali plantację marihuany. Policjanci na …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.