wtorek, 20 Marzec 2018
Home / REWAL / Policjanci z Rewala zatrzymali sprawcę włamania

Policjanci z Rewala zatrzymali sprawcę włamania

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Rewalu zatrzymali 22-letniego mieszkańca Gminy Rewal podejrzewanego o dokonanie włamania do sklepu. Młody mężczyzna usłyszał zarzuty dokonania usiłowania kradzieży z włamaniem oraz zarzut kradzieży z włamaniem i gróźb karalnych. Za te przestępstwa grozi mu do 10 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w dniu 28 lutego br. w jednej z miejscowości nadmorskiej, na terenie Gminy Rewal. Właściciel sklepu powiadomił policję o włamaniu do sklepu i kradzieży laptopa, pieniędzy oraz innych przedmiotów. Mundurowi niezwłocznie zajęli się tą sprawą i dzięki poczynionym ustaleniom, w niespełna kilka minut po zdarzeniu dokonali zatrzymania 22–latka, który posiadał przy sobie skradzione przedmioty. W toku dalszych czynności policjanci ustalili, że 22-latek dzień wcześniej również próbował włamać się do tego samego sklepu. Mężczyzna usłyszał zarzuty usiłowania kradzieży z włamaniem, dokonania kradzieży z włamaniem oraz kierowanie gróźb karalnych pod adresem pokrzywdzonego i przyznał się do zarzucanych mu czynów. Za swoje zachowanie 22–latek odpowie przed sądem, grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Sprawdź także

Już 10 kwietnia premiera kolejnej książki Doroty! Czytelnicy czekają na drugą część „Niepełki”

Opowieść o Weronice, niepełnosprawnej nastolatce, która przeprowadza się z mamą do Trzebiatowa podbiła serca czytelników powieści Doroty …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.