poniedziałek, 25 Marzec 2019
Home / POWIAT / Kierowca Hyundaia zakończył jazdę na drzewie! Policja ostrzega, warunki na drodze są ciężkie

Kierowca Hyundaia zakończył jazdę na drzewie! Policja ostrzega, warunki na drodze są ciężkie

Uraz nogi i ogólne potłuczenia – to finał zdarzenia drogowego, do którego doszło przed godziną 10.00 na trasie Trzebiatów – Kołobrzeg. Kierujący Hyundaiem wyprzedzając inny pojazd wpadł w poślizg, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo. Na szczęście z naprzeciwka nic nie jechało.

– Około 9.50 dyżurny z Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu, do jakiego doszło na drodze pod Trzebiatowem. – Kierujący autem marki Hyundai podjął manewr wyprzedzania, wpadł w poślizg, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Droga przez chwilę była zablokowana, ale w tej chwili ruch odbywa się płynnie – tłumaczy Zbigniew Frąckiewicz, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gryficach. – Na szczęście z przeciwnej strony nic nie jechało. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala w Gryficach z urazem nogi. Apelujemy do kierowców o szczególne zachowanie ostrożności. Warunki na drogach są dziś ciężkie, warto zdjąć nogę z gazu – dodaje.

Gryfickie.info, fot. czytelnik

Sprawdź także

I ślubuję Ci miłość, wierność. Medale Prezydenta RP z okazji 50 – lecia pożycia małżeńskiego

Dziesięć par z gminy Gryfice i Brojce odebrało z rąk burmistrza Medale Prezydenta RP za …

4 komentarze

  1. Droga do Kołobrzegu nigdy nie widziała pługopiaskarki

  2. Ta droga na tym odcinku przypomina plyniecie statkiem bo duzej fali; ciągle buja – skraj drogi jest tak nie równy, że auto szczególnie podczas wyprzedzania cały czas podrzuca i opanowanie tego zjawiska szczególnie przy duzej przedkosci jest trudne. REMONT DROGI!!!! – bo dalej bedzie tylko gorzej odnosnie bezpieczenstwa na drodze Trzebiatów- Kołobrzeg. Ale widąc, musi jeszcze troche ludzi zginąć żeby coś „może” sie zmieniło – szkoda życia. PS ograniczenie predkosci do max 80km/h szczególnie przed sezonem letnim bedzie chyba dobrym rozwiązaniem tymczasowym.

  3. Dlaczego nie ścięto drzew, ważniejsze są od ludzi.

    • Chyba drzewa kazdy kierujacy widzi – to po co na nie sie pcha? Zdrowy rozsądek i odpowiednia predkoś – czy jak wyskoczy sarna na droge to trzeba wszystkie zabić?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.