poniedziałek, 25 Marzec 2019
Home / PASJE / W babskiej wspólnocie siła! Aktywny Dzień Kobiet za nami. Zobacz galerię!

W babskiej wspólnocie siła! Aktywny Dzień Kobiet za nami. Zobacz galerię!

Tańczyłyśmy, wyciskałyśmy siódme poty na rowerach, a także sprawdzałyśmy kondycje organizmu, piłyśmy zdrowe soki, pojadałyśmy ciasto. Nie zabrakło babskich pogaduszek, choć panowie tego dnia też nam towarzyszyli. To był nasz dzień – Aktywny Dzień Kobiet.

To był dobry początek sezonu! Sala na stadionie wypełniła się kobietami, dziewczętami, babeczkami – jak żartobliwie o sobie mówiły. Było aktywnie i zdrowo. Ty bloki ćwiczeń z Agatą Zakrzewską – rozruszały mięśnie i narobiły apetytu na jeszcze. Kto miał ochotę mógł sprawdzić kondycję swoje organizmu podczas konsultacji u profesjonalnego dietetyka Ewy Gross, kolejka do stoiska ze zdrowymi sokami była dowodem na to, że po treningu najlepiej smakują witaminy. A pokaz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej mamy nadzieję zapadł w pamięć wielu paniom. Podczas aktywnego świętowanie zaprezentowały się nasze „Aramiski”, które pokazały nowe układy z szarfami i wstążkami. Było trochę tak jak na zawodach z gimnastyki artystycznej. Swoje stoisko rozstawił trzebiatowski Warsztat Terapii Zajęciowej. Na finał zabawy każda z uczestniczek otrzymała Certyfikat Super Kobiety oraz kwiaty, które wręczyli wiceburmistrz Grzegorz Olejniczak oraz przewodniczący rady Jan Kaniewicz.

Organizatorem „Aktywnego Dnia Kobiet” było Stowarzyszenia AT – Aktywny Trzebiatów we współracy z Urzędem Miejskim w Trzebiatowie i pod patronatem Burmistrza Trzebiatowa.

Byli z nami:

Ewa Gross – licencjonowany dietetyk i trener osobisty

Tomasz Ziernicki – ratownik medyczny

Fit Fun Agata Zakrzewska

Warsztaty Terapii Zajęciowej w Trzebiatowie

Centrum Kształcenia Zawodowego w Trzebiatowie

Urząd Miejski w Trzebiatowie

Stowarzyszenie Aramis

Sprawdź także

I ślubuję Ci miłość, wierność. Medale Prezydenta RP z okazji 50 – lecia pożycia małżeńskiego

Dziesięć par z gminy Gryfice i Brojce odebrało z rąk burmistrza Medale Prezydenta RP za …

Jeden komentarz

  1. Było zdrowo i bardzo aktywnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.