niedziela, 9 Grudzień 2018
Home / GRYFICE / Zatańczmy dla Jasia! Charytatywny Maraton Zumby w Gryficach już 11 marca

Zatańczmy dla Jasia! Charytatywny Maraton Zumby w Gryficach już 11 marca

Kochasz zumbę i chcesz pomagać? Jeśli tak, 11 marca powinien zostać oznaczonym szczególnie w twoim kalendarzu. Tego dnia w Gryf – Arenie odbędzie się Charytatywny Maraton Zumby, z którego cały dochód zostanie przeznaczony na leczenie małego Jasia, który walczy z białaczką.

Jaś to maleńki wojownik, który od ponad roku walczy z białaczką. Choroba daje czasem 4 – latkowi ostro w kość, ale jest nadzieja na wyzdrowienie. By, to jednak było możliwe rodzice zbierają na rehabilitację i leczenie chłopca. Każdy może wesprzeć zbiórkę wpłacając 1% podatku lub biorąc udział w Charytatywnym Maratonie Zumby, który odbędzie się w sobotę, 11 marca. Startujemy od godziny 15.00 w Gryf – Arenie. Cegiełka upoważniająca do wejścia na całą imprezę kosztować będzie 30 złotych. Warto wpisać ten dzień do kalendarza!

Aby wspomóc leczenie Jasia możecie również podarować na jego leczenie 1% swojego podatku

Sprawdź także

„Motomikołaje” z wizytą u dzieci

6 grudnia na Placu Zwycięstwa w Gryficach zebrały się grupy Stowarzyszenia Motocyklistów Powiatu Gryfickiego „Motozakręceni” …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.