poniedziałek, 25 Marzec 2019
Home / KULTURA / Spotkanie z Kazimierzem Ludwińskim już dziś w pałacowej czytelni

Spotkanie z Kazimierzem Ludwińskim już dziś w pałacowej czytelni

Trzebiatowski Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Kazimierzem Ludwińskim – podróżnikiem, dnia 22 lutego 2018 r. o godz. 17.00 w pałacowej czytelni.

Kazimierz Ludwiński z dziećmi: córką Nel i synem Noe podróżując katamaranem (wrzesień 2004 r. – sierpień 2013 r.) okrążył Ziemię pokonując 45 tysięcy mil morskich, dwunastokrotnie przekraczając Równik. Odwiedzili kilkadziesiąt krajów, kilkaset wysepek. Ciekawostka – zapieczętowano im po dwa paszporty. O tej podróży oraz wcześniejszej z braćmi Kazimierz Ludwiński pisze w książkach: „Wyspa Szczęśliwych Dzieci. t. 1 : Bracia Ludwińscy”, „Wyspa Szczęśliwych Dzieci. t. 2 : Nel” i „Wyspa Szczęśliwych Dzieci. t. 3 : Noe”. Kazimierz Ludwiński pisze „… moje książki nie definiują wieku ani płci czytelników – są po prostu o Życiu, niezupełnie stereotypowym, ale może przez to godnym refleksji”. Mieszka w Szczecinie. Podczas spotkania można zakupić książki Autora w cenie 35,00 zł.

 

Sprawdź także

Dziewczyny udowodniłyście, że siła jest kobietą! Aktywny Dzień Kobiet – Zdrową być – zobacz galerię!

I stało się! Po raz trzeci dowiodłyśmy, że siła jest kobietą! Ani deszcz, ani wiatr …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.