Home / GRYFICE / Trzebiatów i Gryfice na XV. Międzynarodowym Zlocie Morsów! Zobaczcie zdjęcia

Trzebiatów i Gryfice na XV. Międzynarodowym Zlocie Morsów! Zobaczcie zdjęcia

Radość i potężna moc na plaży w Mielenie, gdzie w trakcie XV. Międzynarodowego Zloty Morsów do wody weszło aż 3212 uczestników. Na ogólnopolskiej kąpieli odliczyły się morsy z Gryfic – z klubu Run Gryf oraz z Trzebiatowa ze Stowarzyszenia Aktywny Trzebiatów.

Pogodę na tę wyjątkową niedzielę zamówił nie byle kto, bo sam Tomasz Zubilewicz, paradę morsów, która tradycyjnie przeszła ulicami kurortu poprowadziła nasza perła Młodzieżowa Orkiestra Dęta „Red Swing Low” z Gryfic. Do wody poprowadził uczestników kojący głos Krystyny Czubówny, zaś nad całością wydarzenia czuwał Zygmunt Hajzer. – Niesamowita zabawa, potężna dawka endorfiny, na plaży do Mielna zjechały kluby morsów z całej Polski, choć nie tylko! Morza kolorowych głów jak okiem sięgnął. Warto to przeżyć, warto było być częścią tej wyjątkowej imprezy – mówią morsy z Gryfic i Trzebiatowa, które już biorą się za projektowanie strojów na kolejny zlot.

Gryfickie.info

Sprawdź także

W Herbercie pisali dyktando

W ramach Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego w trzebiatowskim Herbercie już po raz trzeci napisano Wielkie …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.