poniedziałek, 24 Wrzesień 2018
Home / SPORT / Porażka Jedynki Trzebiatów przed własną publicznością

Porażka Jedynki Trzebiatów przed własną publicznością

W pierwszym meczu ćwierćfinałowym Salming Ekstraligi w unihokeju, który odbył się w sobotę 10 stycznia, zawodniczki Jedynki Trzebiatów przegrały z Podhalem Nowy Targ 1:5. Jedyną bramkę dla zawodniczek z Trzebiatowa zdobyła Jutrzenka Cirocka.

Rozpoczęła się bezpośrednia batalia o medale Mistrzostw Polski w unihokeju. Panie z Trzebiatowa w pierwszym meczu ćwierćfinałowym uległy na własnym parkiecie przeciwniczkom z Nowego Targu 1:5. Podopieczne Artura Cirockiego i Tomasza Bogdańskiego czeka teraz wyprawa na drugi koniec Polski – do Nowego Targu, aby walczyć o prawo gry w Super Finale. Na parkiecie Podhala nasze zawodniczki muszą wygrać aż dwa razy. Mecz rewanżowy odbędzie się 24 lutego (ewentualny trzeci – 25 lutego). Jest to sytuacja bardzo trudna, ale nie beznadziejna i nasze unihokeistki pokazywały, że i z takich tarapatów potrafią wyjść obronną ręką.

fot. archiwum

Sprawdź także

Wybory Samorządowe 2018: W Trzebiatowie 50 kandydatów powalczy o mandaty do Rady Miejskiej

Na terenie gminy Trzebiatów, w związku z październikowymi wyborami samorządowymi, powołano 9 Komitetów Wyborczyk, a …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.