niedziela, 9 Grudzień 2018
Home / GRYFICE / Już dzisiaj przygotuj się do wiosennego biegania. Leśna Liga Biegowa rozpocznie się niebawem

Już dzisiaj przygotuj się do wiosennego biegania. Leśna Liga Biegowa rozpocznie się niebawem

Już 18 marca rozpocznie się II edycja Leśnej Ligi Biegowej TNC, która w ubiegłym roku cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród amatorów ruchu na świeżym powietrzu. W tym roku organizatorzy, czyli TNC Sport, AT-Aktywny Trzebiatów oraz RunGryf pod patronatem Nadleśnictwa Gryfice przygotowali kilka niespodzianek.

W tegorocznej edycji przede wszystkim chcemy zaangażować osoby uprawiające Nordic-Walking, stąd pomysł dołączenia takiej formy aktywności do Leśnej Ligi, jak również nie trzy lecz cztery biegi (w tym dwie zupełnie nowe trasy ), które polecił nam Nadleśniczy Paweł Gzyl z Nadleśnictwa Gryfice – powiedział Marek Zalewski. I tak pierwszy bieg zlokalizowaliśmy w Gosławiu odbędzie się już w marcu, kolejny – w kwietniu przeprowadzony zostanie na przepięknej trasie z widokiem na morze koło Dziwnówka. W maju planowany jest trzeci etap. Te zawody odbędą się w Popielu na ulubionej trasie biegaczy, a na zakończenie we wrześniu oczywiście trasa w Pogorzelicy gdzie czeka na biegaczy i „nordic-walkingowców” uroczyste podsumowanie zmagań w całej Leśnej Lidze Biegowej. – Cieszy również to, że nasze oba zaprzyjaźnione stowarzyszenia At- Aktywny Trzebiatów oraz Run Gryf Gryfice także w tej edycji włączają się we współorganizacje tej jakże ciekawej imprezy. Serdecznie zapraszamy do zapisów oraz udziału w imprezie, a dla wszystkich którzy będą z nami mamy wyjątkowe medale, rodzinną atmosferę oraz specjalne statuetki za udział w całym cyklu LLB – dodał Marek Zalewski.

Więcej informacji na stronie http://www.tncsport.pl

Sprawdź także

Dojazd do gryfickiego szpitala oficjalnie otwarty

Dojazd do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego lecznicy w Gryficach będzie łatwiejszy i bardziej komfortowy. Placówka właśnie …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.