wtorek, 22 Styczeń 2019
Home / BROJCE / Najnowszy Puls Miasta od piątku rano dostępny w regionie. Miłej lektury!

Najnowszy Puls Miasta od piątku rano dostępny w regionie. Miłej lektury!

Pachnące jeszcze drukarnią najnowsze wydanie Pulsu Miasta już od piątku dostępny w wybranych punktach w regionie. Zapraszamy do lektury!

 

Drodzy Czytelnicy!

Wracamy po urlopowo – technicznej przerwie w dobrej formie, z głowami pełnymi pomysłów. Oddajemy w Wasze ręce pierwsze w tym roku wydanie Pulsu Miasta. A w nim łapiąca za gardło historia Pawła, który półtora roku temu stracił pod kołami pociągu rękę i nogę. To opowieść o tym, jak miłość chadza różnymi ścieżkami. I jak w najmniej oczekiwanym momencie może okazać się, że przyszło nam w życiu spotkać anioła. W tym wydaniu także rozmowa z trzebiatowianinem, dziennikarzem i wydawcą w radiu ZET, autorem rozmów m.in. z zmarłym przez paroma dniami wybitnym aktorem Wojciechem Pokorą. Krzysztof Pyzia tym razem w roli pytanego – opowiada historię w amerykańskim stylu o chłopaku z małego miasteczka, któremu udało się osiągnąć sukces w stolicy. Te dwie skrajne historie są dowodem na to, że nigdy nie możemy być pewni dnia ani godziny. A utarte schematy nie zawsze sprawdzają się w życiu. Bo ono jest nieprzewidywalne, okrutne i piękne zarazem. Ja jednak życzę Państwo na nadchodzące dni tylko miłych niespodzianek. Dobrej lektury.

Marzena Domaradzka

Sprawdź także

Miasto turystyczne bez zabytków? Zapraszamy do dyskusji na temat przyszłości zabytkowej części Trzebiatowa

Dawny domu kultury rozpada się na naszych oczach. Próby sprzedaży obiektu spełzły na niczym. Burmistrz …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.