piątek, 17 Sierpień 2018
Home / BROJCE / Najnowszy Puls Miasta od piątku rano dostępny w regionie. Miłej lektury!

Najnowszy Puls Miasta od piątku rano dostępny w regionie. Miłej lektury!

Pachnące jeszcze drukarnią najnowsze wydanie Pulsu Miasta już od piątku dostępny w wybranych punktach w regionie. Zapraszamy do lektury!

 

Drodzy Czytelnicy!

Wracamy po urlopowo – technicznej przerwie w dobrej formie, z głowami pełnymi pomysłów. Oddajemy w Wasze ręce pierwsze w tym roku wydanie Pulsu Miasta. A w nim łapiąca za gardło historia Pawła, który półtora roku temu stracił pod kołami pociągu rękę i nogę. To opowieść o tym, jak miłość chadza różnymi ścieżkami. I jak w najmniej oczekiwanym momencie może okazać się, że przyszło nam w życiu spotkać anioła. W tym wydaniu także rozmowa z trzebiatowianinem, dziennikarzem i wydawcą w radiu ZET, autorem rozmów m.in. z zmarłym przez paroma dniami wybitnym aktorem Wojciechem Pokorą. Krzysztof Pyzia tym razem w roli pytanego – opowiada historię w amerykańskim stylu o chłopaku z małego miasteczka, któremu udało się osiągnąć sukces w stolicy. Te dwie skrajne historie są dowodem na to, że nigdy nie możemy być pewni dnia ani godziny. A utarte schematy nie zawsze sprawdzają się w życiu. Bo ono jest nieprzewidywalne, okrutne i piękne zarazem. Ja jednak życzę Państwo na nadchodzące dni tylko miłych niespodzianek. Dobrej lektury.

Marzena Domaradzka

Sprawdź także

-To cud, że nikomu nic się nie stało. Na odcinku Trzebiatów – Gołańcz Pomorska dachował samochód

-To prawdziwy cud, że nikomu nic się nie stało – mówią świadkowie zdarzenia drogowego, do …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.