wtorek, 22 Styczeń 2019
Home / POWIAT / Trzebiatów w zimowej scenerii. Zobacz zdjęcia

Trzebiatów w zimowej scenerii. Zobacz zdjęcia

Może trochę spóźniona, ale zapewne bardzo piękna – zima zawitała do naszych miast i wsi. Oczarowani pięknem tej pory roku nie mogliśmy nie uchwycić w fotografii kilku scenerii. Zapraszamy do obejrzenia kilku kadrów z Trzebiatowa w śnieżnej szacie.

 

 

 

 

 

Sprawdź także

Miasto turystyczne bez zabytków? Zapraszamy do dyskusji na temat przyszłości zabytkowej części Trzebiatowa

Dawny domu kultury rozpada się na naszych oczach. Próby sprzedaży obiektu spełzły na niczym. Burmistrz …

Jeden komentarz

  1. Sceneria i zdjęcia piękne, tylko znowu zima zaskoczyła drogowców. Gmina Trzebiatów zasypana, zaczęli odśnieżać po godz.7 . Drogi powiatu łącznie z naszą gminą nie odśnieżone, jak zwykle dziadostwo. Dojeżdżam do powiatu Kołobrzeskiego czarna droga. Czy Dyrekcja Zarządu Dróg nie radzi sobie. Za poprzedniego Dyrektora (Józka) były dyżury i było odśnieżone.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.