Home / POWIAT / Trzebiatów w zimowej scenerii. Zobacz zdjęcia

Trzebiatów w zimowej scenerii. Zobacz zdjęcia

Może trochę spóźniona, ale zapewne bardzo piękna – zima zawitała do naszych miast i wsi. Oczarowani pięknem tej pory roku nie mogliśmy nie uchwycić w fotografii kilku scenerii. Zapraszamy do obejrzenia kilku kadrów z Trzebiatowa w śnieżnej szacie.

 

 

 

 

 

Sprawdź także

W Herbercie pisali dyktando

W ramach Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego w trzebiatowskim Herbercie już po raz trzeci napisano Wielkie …

Jeden komentarz

  1. Sceneria i zdjęcia piękne, tylko znowu zima zaskoczyła drogowców. Gmina Trzebiatów zasypana, zaczęli odśnieżać po godz.7 . Drogi powiatu łącznie z naszą gminą nie odśnieżone, jak zwykle dziadostwo. Dojeżdżam do powiatu Kołobrzeskiego czarna droga. Czy Dyrekcja Zarządu Dróg nie radzi sobie. Za poprzedniego Dyrektora (Józka) były dyżury i było odśnieżone.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.