piątek, 17 Sierpień 2018
Home / POWIAT / Nietrzeźwa 26 – latka wjechała na chodnik, auto zatrzymało się na ogrodzeniu

Nietrzeźwa 26 – latka wjechała na chodnik, auto zatrzymało się na ogrodzeniu

Kobieta kierująca Fordem straciła panowanie na łuku drogi w Kłodkowie. Samochód wjechał na chodnik a następnie przetoczył się na bok, zawadzając o ogrodzenie. Jak informują policjanci, 26 – latka była pod wpływem alkoholu.

– Na całe szczęście, że nikt nie szedł tamtędy – mówią mieszkańcy Kłodkowa. Kierująca Fordem jechała razem z 65 – letnią kobietą. Nagle na łuku drogi wpadła w poślizg, auto wjechało na chodnik, przetoczyło się na bok, zawadzając o ogrodzenie jednej z posesji. Jak się okazało kierująca była pod wpływem alkoholu. – Badanie przeprowadzone policyjnym alkomatem przez interweniujących na miejscu zdarzenia policjantów wykazało, że kierująca samochodem 26-letnia mieszkanka powiatu gryfickiego miała 0,56 promila alkoholu – tłumaczy podkom. Zbigniew Frąckiewicz, rzecznik KPP w Gryficach.

Kobiecie zatrzymano prawo jazdy, a samochód odholowano na policyjny parking. Na miejsce wezwano strażaków i załogę Pogotowia Ratunkowego. Ani kierującej, ani pasażerka nie odniosły żadnych obrażeń. Za jazdę pod wpływem alkoholu kobiecie grozi grzywna i kara pozbawienia wolności do lat dwóch.

Sprawdź także

-To cud, że nikomu nic się nie stało. Na odcinku Trzebiatów – Gołańcz Pomorska dachował samochód

-To prawdziwy cud, że nikomu nic się nie stało – mówią świadkowie zdarzenia drogowego, do …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.