wtorek, 22 Styczeń 2019
Home / POWIAT / Nietrzeźwa 26 – latka wjechała na chodnik, auto zatrzymało się na ogrodzeniu

Nietrzeźwa 26 – latka wjechała na chodnik, auto zatrzymało się na ogrodzeniu

Kobieta kierująca Fordem straciła panowanie na łuku drogi w Kłodkowie. Samochód wjechał na chodnik a następnie przetoczył się na bok, zawadzając o ogrodzenie. Jak informują policjanci, 26 – latka była pod wpływem alkoholu.

– Na całe szczęście, że nikt nie szedł tamtędy – mówią mieszkańcy Kłodkowa. Kierująca Fordem jechała razem z 65 – letnią kobietą. Nagle na łuku drogi wpadła w poślizg, auto wjechało na chodnik, przetoczyło się na bok, zawadzając o ogrodzenie jednej z posesji. Jak się okazało kierująca była pod wpływem alkoholu. – Badanie przeprowadzone policyjnym alkomatem przez interweniujących na miejscu zdarzenia policjantów wykazało, że kierująca samochodem 26-letnia mieszkanka powiatu gryfickiego miała 0,56 promila alkoholu – tłumaczy podkom. Zbigniew Frąckiewicz, rzecznik KPP w Gryficach.

Kobiecie zatrzymano prawo jazdy, a samochód odholowano na policyjny parking. Na miejsce wezwano strażaków i załogę Pogotowia Ratunkowego. Ani kierującej, ani pasażerka nie odniosły żadnych obrażeń. Za jazdę pod wpływem alkoholu kobiecie grozi grzywna i kara pozbawienia wolności do lat dwóch.

Sprawdź także

Miasto turystyczne bez zabytków? Zapraszamy do dyskusji na temat przyszłości zabytkowej części Trzebiatowa

Dawny domu kultury rozpada się na naszych oczach. Próby sprzedaży obiektu spełzły na niczym. Burmistrz …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.