piątek, 24 Styczeń 2020
Home / POWIAT / Ciężarówka z kruszywem drogowym zablokowała drogę wojewódzką 102 w kierunku wybrzeża

Ciężarówka z kruszywem drogowym zablokowała drogę wojewódzką 102 w kierunku wybrzeża

Trwa akcja usuwania ciężarówki z kruszywem drogowym, która uderzyła w drzewo na trasie z Trzebiatowa w kierunku Niechorza. Mercedes przekoziołkował na bok, ładunek częściowo wysypał się na jezdnię. Ruch w tym miejscu odbywa się wahadłowo.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło we wtorek na wylocie z Trzebiatowa w kierunku Niechorza, tuż przed oczyszczalnią ścieków. Samochód ciężarowy marki Mercedes uderzył w przydrożne drzewo, a następnie przekoziołkował na pobocze, gubiąc po drodze część ładunku, jakim było kruszywo drogowe. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, Mercedes mijał się z innym autem ciężarowym, który znalazł się zbyt  blisko osi jezdni, kierujący chcąc uniknąć zderzenia, odbił na prawo.

Na miejscu pracują zastępy OSP Trzebiatów i straży z trzebiatowskiej jednostki. A także policji i służby pogotowia ratunkowego. Trwa usuwanie masy bitumicznej, która zalega na jezdni. Ruch jeszcze przez godzinę będzie odbywać się wahadłowo.

Sprawdź także

Nadmorska Kolej Wąskotorowa pojedzie z WOŚP

Już dzisiaj, 12 stycznia, Nadmorska Kolej Wąskotorowa wyruszy w trasę z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.