czwartek, 20 Luty 2020
Home / GRYFICE / Ferie zimowe z Gryfickim Domu Kultury i Gryf – Arenie. Nie nudzimy się!

Ferie zimowe z Gryfickim Domu Kultury i Gryf – Arenie. Nie nudzimy się!

Malują, lepią z gliny, grają w gry planszowe oraz komputerowe, uczestniczą w zajęciach sportowych i artystycznych, a także dowiadują się jak dbać o bezpieczeństwo w trakcie ferii, ale nie tylko. Ferie Zimowe 2018 wystartowały! Bogatą ofertę zajęć przygotowały dla dzieci i młodzieży Gminny Dom Kultury w Gryficach oraz Gryf – Arena.

Co grozi nam, gdy wejdziemy na kruchy lód lub pogłaskamy psa, którego nie znamy. Jak poruszać się po drodze i dlaczego nie rozmawiamy z nieznajomymi – te oraz wiele cennych rad otrzymali uczestnicy zajęć zorganizowanych przez Gryficki Dom Kultury, gdzie od poniedziałku wystartowały Ferie Zimowe 2018. Dzieci po spotkaniu z policjantką z Komendy Powiatowej Policji w Gryficach, wzięły udział w zajęciach plastycznych. Co jeszcze czeka uczestników? Warsztaty dziennikarskie, historyczne, muzyczne, wycieczka do Nadleśnictwa Gryfice, a także zabawa karnawałowa. W Gryf – Arenie dzieciaki także mają pełne ręce pracy! Od poniedziałku trwają tu m.in. zajęcia plastyczne i muzyczne prowadzone wspólnie z Powiatowym Ośrodkiem Wsparcia w Gryficach. Męska część grupy mogła poszaleć na wirtualnej murawie. Dzieci przez dwa tygodnie będą brały udział w zajęciach sportowych, tanecznych, muzycznych, edukacyjnych (nauka języka). Będzie można pograć w kosza, badmintona, squasha, siatkówkę i potrenować na symulatorze golfa.

Gryfickie.inf/ fot. wł. GDK oraz Gryf – Arena

 

 

 

Sprawdź także

Decyzja lokalizacyjna dla rurociągu Baltic – Pipe

Wojewoda zachodniopomorski Tomasz Hinc podpisał decyzję lokalizacyjną dla polskiej części rurociągu podmorskiego Baltic Pipe. Decyzja …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.