czwartek, 20 Luty 2020
Home / PŁOTY / Mieszkańcy Płotów po raz kolejny pokazali, że mają gorące serca! 26. Finał Wielkiej Orkiestry w obiektywie!

Mieszkańcy Płotów po raz kolejny pokazali, że mają gorące serca! 26. Finał Wielkiej Orkiestry w obiektywie!

Wielu z wolontariuszy na długo zapamięta ten dzień! Było mroźno, ale serca kwestujących pulsowały potężną temperaturą. Na terenie gminy Płoty kwestowało blisko pięćdziesięciu młodych ludzi, którzy nie tylko prosili o datki na rzecz Wielkiej Orkiestry, ale także wzięli udział w biegu na dystansie kilometra „Policz się cukrzycą”. W zmaganiach wzięli udział także mieszkańcy Płotów.

Wielki finał już po raz drugi odbył się w hali widowiskowo – sportowej w Płotach. Było głośno, radośnie i serdecznie. Licytowano m.in. dwa złote serca, wykonane specjalnie na finał. Wciąż trwa liczenie datków. Szczegółowe informacje o zbiórce będą znane w poniedziałek. Zobaczcie jak bawiły się Płoty!

 

 

 

Sprawdź także

Decyzja lokalizacyjna dla rurociągu Baltic – Pipe

Wojewoda zachodniopomorski Tomasz Hinc podpisał decyzję lokalizacyjną dla polskiej części rurociągu podmorskiego Baltic Pipe. Decyzja …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.