wtorek, 22 Styczeń 2019
Home / REGION / Weź udział w biegu z Jackiem Kabatą

Weź udział w biegu z Jackiem Kabatą

14 stycznia, w niedzielę, odbędzie się 26 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Już po raz piąty z tej okazji w Mrzeżynie odbędzie się bieg z Jackiem Kabatą.

Strażacy z Mrzeżyna zapraszają do wzięcia udziału w piątej odsłonie biegu z Jackiem Kabatą. – Tym razem Jacek pokona 26 kółek wokół centrum Mrzeżyna, każde będzie liczyło 2 km. Każdy może dołączyć w dowolnym momencie. Licytacja kilometrów odbędzie się tuż po zakończeniu biegu – zaznaczają wolontariusze. W zeszłym roku w biegu udział wzięło 146 osób, chociaż na linii startu pojawiło się tylko 78 śmiałków. Jednak formuła zawodów pozwala na dołączenie do wspólnego biegu w każdym momencie i pokonanie dowolnego dystansu. W sumie udało się pokonać 2258 kilometrów. Zapisy odbywają się tuż przed rozpoczęciem rywalizacji w okolicy „starego ronda” o godzinie 10:00.

Sprawdź także

Miasto turystyczne bez zabytków? Zapraszamy do dyskusji na temat przyszłości zabytkowej części Trzebiatowa

Dawny domu kultury rozpada się na naszych oczach. Próby sprzedaży obiektu spełzły na niczym. Burmistrz …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.